Bilgi [XTR] Today In History - Tarihte Bugün

Bilgi [XTR] Today In History - Tarihte Bugün
5
2K

XDinc

Yönetici
XenTR Mod
Customer
SMS Confirmed
Herkese merhaba arkadaşlar,
Bizim içinde farklı heyecanlar yaşatan yaparken gülüp eğlendiğimiz burası olmadı bu alanı yeniden yapalım dediğimiz ama bittiğinde göğsümüzü gere gere sergilediğimiz bir ürün geliyor!

Değerli dostumuz güzel insan, SelamT belki de bu emekler senin ne kadar sevildiğinin göstergesidir!

Gelelim tarihte bu güne, işte karşınızda [XTR] Today In History

Genel Seçenekler

Eklenti seçenekleri içerisinde istediğiniz tüm yapıyı kolayca kontrol edebileceğiniz opsiyonlar var.
Bu kısa bir tanıtım konusu olduğundan tüm seçenekleri görebileceğiniz resimler ürün mağaza alanına eklendiğinde yer alacaktır.

TodayHistoryGeneral.PNG

Tarihsel olaylar için kendi olay türlerinizi belirleyerek kategorilerinizi oluşturup kolayca ekleme yapabilirsiniz.

TodayHistoryEventType.PNG

Admin panel üzerinden Tarihte Bugün için ekleme yapabilir, eklenen içerikleri kolayca yönetebilirsiniz.

TodayHistoryEvent.png

Tasarım ve kullanım alanları için farklı bakış açıları ile widget yapılarını oluşturmaya çalıştık.
  • Sidebar
  • Diğer Alanlar (Sidebar Dışında)
İki farklı widget türü kullandık.

TodayHistoryWidget.png

Gelin şimdi ortaya neler çıktı kısaca bir göz atalım,
Bugün 23 Ağustos 2020

TodayHistoryMain.PNG

Farklı farklı widget türleri olur da tasarımları olmaz mı?
Buna da evet diyoruz,

TodayHistoryWidget-2.png

Admin Panel erişimi gerekmeden Public dizinden kullanıcılarınız kolayca tarihsel etkinlik girebilirler.

TodayHistoryPublicEnter.PNG

Böyle bir ürünün kendine özgü bir sayfası ve tüm içeriklerin kolayca filtrelenebilir yapıda olması bizim için olmazsa olmazdı! Eklemden geçmedik tabi ki;

TodayHistoryPage.PNG

Peki eklenen içeriklerin ayrı bir sayfada yorumlanabilir olması veya kendine özgü değerlendirilmesi mümkün mü diye soracaksanız Tabi ki yine evet!

TodayHistoryView.PNG

Bir test yorum yapalım :) ...

TodayHistoryViewComment.PNG

Şimdi siz tarihte bu gün neler oldu diye düşünürken biz bu günü yeni bir ürünle hatırlamış olacağız.

TodayHistoryViewComment-2.PNG

Daha bir çok seçenek ve detayı artık ürün alanına eklediğimizde sizlere sunmuş olacağız.

Bu güzel çalışma için tüm ekip arkadaşlarıma teşekkür ederim.

HytaleTurkiye , XenTR harika bir çalışma oldu ellerinize sağlık.

Bilgi Kaynak Erişimi
https://xentr.net/

En Çok Tepki Alan 5 Mesaj

Ya bu kadar çok özellik eklendiğini inan bende tahmin etmiyordum. Tasarım kısmı ile ilgilenmekten eklentinin özelliklerini kaçırmışız yaa. :p SelamT bak seviliyorsun kıymetini bil...

Şaka bir yana uzun bir emek ve gayret sonunda ciddi harika bir eklenti olduğunu düşünüyorum. Tüm ekip arkadaşlarımı ayrıca tebrik ederim.
Ya bu kadar çok özellik eklendiğini inan bende tahmin etmiyordum. Tasarım kısmı ile ilgilenmekten eklentinin özelliklerini kaçırmışız yaa. :p SelamT bak seviliyorsun kıymetini bil...

Şaka bir yana uzun bir emek ve gayret sonunda ciddi harika bir eklenti olduğunu düşünüyorum. Tüm ekip arkadaşlarımı ayrıca tebrik ederim.

XDinc kardeşim, sizin sevdiğiniz kadar ben de sizleri seviyorum bunu biliyorsunuz zaten. Verdiğin bu üstün emek için sana teşekkür etmek bile az kalır. Gerçekten muhteşem bir eklenti oldu.
Çok fazla alanda rahatça kullanılır. Sırf bu eklenti için insan kendisine bile "tarihte bugün takibi yapmak için" bile site kurar.

Aslında özelliklere baktığında, bildiğin online günlük desen abartı olmaz.

Seviliyorsun kardeşim.

Büssürü şey var
cartoon hangover bravest warriors GIF

Yine harika işler dönüyor burada! :)

Bu arada welcome manager hala gelmediğine göre bu da bizim sevilmediğimizi mi gösteriyor :ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO:

Adam yapıyor. Eklenti konusunda her zaman dediğim gibi tek geçerim. Emeklerine sağlık hocam.

Quick Jump
2,620Konular
12,449Mesajlar
1,428Kullanıcılar
Geri