Bilgi [XTR] Thread Count and Limit

Bilgi [XTR] Thread Count and Limit
7
2K

XDinc

Yönetici
XenTR Mod
Customer
SMS Confirmed
Bir çok kullanıcı için faydalı olabileceğini düşündüğümüz yeni bir ürünü daha sizlere tanıtalım.
Forum bazında konu ile giriş limiti yapabileceğiniz ve başlıca özellikleri aşağıda belirtilen yeni bir ürün :) ;

• Görüntüleme engelleme
  • Konu açma engelleme
  • Mesaj yazma engelleme
  • Belirlenen mesaj sayısında olmayan kullanıcıları engelleme
  • Giriş denemesinde uyarı gönderme
  • Kullanıcı bazında konu sayısını gösterme
  • Forum bazında limit belirleme
  • Kategori bazında limit belirleme

1588454278212.png

1588455180547.png

Çalışması devam eden bu ürün kendi yapısında Üye istatistikleri ve eşsiz widgetlar ile kullanıma destek sağlayacaktır.

1588455032911.png

Önerilerinizi dile getirmenizden memnun oluruz.

Saygılar.

Bilgi Kaynak Erişimi
https://xentr.net/
Benim çok sevdiğim eklenti tarzlarından birtanesi eline sağlık. Eklenti güzel hoş olmuş yapılışından ve varlığından haberim bile olmadı, senin gönderilerine kendimi bildirim olarak ekleyeceğim bari diğer arkadaşlarla beraber benimde haberim olsun :cool:

Bir çok sitenin ihtiyacını karşılayacak harika bir eklenti olacağına eminim tesekkürler

Merhaba, daha önce [XTR] Post Limit To Create Content eklentisi almıştım. Yukarıdaki eklenti güncelleme olarak mı gelecek , yeni bir ürün olarak mı acaba?

oktay selamlar,
Sizin aldığınız ürünün güncellemesi de bu hafta içi gelecek, kapsam olarak birbirinden farklılar.
Ama istediğiniz özellik (Destek hattı üzerinden belirttiğiniz) aldığınıza da eklenecek merak etmeyiniz.

Saygılar.

Bu benim istediğim eklentiye benziyor ama tam olarak bahsettiğim işi yapabilir mi ki :)

oktay selamlar,
Sizin aldığınız ürünün güncellemesi de bu hafta içi gelecek, kapsam olarak birbirinden farklılar.
Ama istediğiniz özellik (Destek hattı üzerinden belirttiğiniz) aldığınıza da eklenecek merak etmeyiniz.

Saygılar.

Teşekkür ederim, beklemedeyiz. Bu arada belirli kullanıcı grubuna göre 30 günde 1 konu, belirli kullanıcı grubuna göre 30 günde 2 konu gibi işlem olursa harika olur

Quick Jump
2,620Konular
12,449Mesajlar
1,428Kullanıcılar
Geri