Welcome to XENTR - Think Different and Make it...

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Bilgi [XTR] Testimonial Showcase

XDinc

XenTR Yönetici
Admin
XenTR Mod
Lisanslı Üye
Müşteri
SMS Confirmed
XenTR Üyesi
Web Sitesi
xentr.net
Merhabalar,
Uzun bir süredir üstünde çalıştığımız bir ürün olan, Testimonial Showcase - Geri Bildirim-Referans Eklentisini yakında üyelerimizin kullanımına açacağız.
Eklenti önümüzde ki hafta içerisinde hem official alanda hemde kendi sitemizde yayınlacaktır.

1588451763054.png

Bu kapsamda piyasa da mevcut bir ürün vardı, bu yüzden tercih edilebilmesi adına kusursuz olacak şekilde bir çok seçeneği ele aldık.

1588451961278.png

Özelliklerini ve desteklediği seçenekleri ürün konusunda detaylı olarak sizlere sunacağız.

1588452336827.png

1588452460404.png

1588452618042.png

1588452539989.png

Forum istatistikleri gibi bir çok alana farklılık getirecek seçenekleri ile gelen üründen şimdilik kısa bir tanıtım yapmış olduk :) ...
Ürünün yapımında emeği geçen tüm ekibimize teşekkürler.

XenTR , HytaleTurkiye , Kunteper

Harikasınız!

Bilgi Kaynak Erişimi
https://xentr.net/

XenTR

XenTR Yönetici
Admin
XenTR Mod
Müşteri
SMS Confirmed
XenTR Üyesi
Web Sitesi
xentr.net
Geri bildirim konusunda bazı geliştiricilerin eklentileri mevcut olsa da forumun kendi yapısında tam uyumlu bir eklenti olduğunu değerlendiriyorum. Ellerine emeğine sağlık kardeşim.

bebekforum

XenTR Müşterisi
Müşteri
SMS Confirmed
XenTR Üyesi
Web Sitesi
www.bebekforum.net.tr
Diyorum yaa abi Övünç zehir gibi hep çalışıyor. Her şeyi kod olarak görüyordur bence... :ROFLMAO:

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6