[XTR] Style Switcher

Eklenti [XTR] Style Switcher 1.0.2

indirmek için izniniz yok
Dikkat ederseniz Template modifications alanında renk biçimleri için ayrı bir js biçimi kullanılmıştır. Bu sayede renkler için atanan claslar stil özelliklerinden yönetilmektedirler.. Ancak arkaplan resimleri, patternler ve genişlik düzenleri harici js kalıbı kullanılmıştır.

Normal olarak kullanıcılara kolaylık sağlamak adına renk değerleri için styles klasörü içerisine renk1.css olarak vermediğimi görebilirsiniz. Eğer öyle olsaydı tüm claslar için ilgili css dosyaları üzerinden düzenleme yapmak gerekecekti. Genel html javascript sitil değiştiricilerinde yer alan javascript içerisine direkt olarak renk stilleri yer alır. Örnek: blue.css, red.css ... vs. Ben yönetilebilir olması açısından aslında js içerisinde localStorage kullanarak zor olanı seçtim.

En mantıklı yaklaşım eklentinin mevcut hali ile sadece ana sayfa üzerinde gösterimini sağlayarak ayarlarının yapılması daha mantıklı olacaktır. Bu sayede yapılan ayarlar diğer sayfalar içinde geçerli kılınabilir.

XenTR updated [XTR] Style Switcher with a new update entry:

1.0.2

Bu sürüm ile bazı yeni özellikler eklenmiştir. Eklentinin geliştirilmesinde geri bildirimleri ile bize destek olan Mahir kullanıcımıza teşekkür ederim.

Yapılan bazı değişiklikler
  • Stil değiştirici özelliği artık sadece ana sayfa üzerinde yapılabilecek diğer sayfalarda etkin olmayacaktır. Bu sayede her sayfada yapılan değişiklikler için farklı çerez tutulmalarının önüne geçilmiştir.
  • Yeni bir özellik olarak dilerseniz tüm stillerde...

Read the rest of this update entry...

Great Add-on, kindly also add black color scheme, Thanks

Geçiş yaparken beyaz ekran nasıl kaldırabilirim. Preloading sanırım.

Geçiş yaparken beyaz ekran nasıl kaldırabilirim. Preloading sanırım.
Ne yazık ki bunun için eklentinin yeniden ele alınması gerekir. Çünkü tarayıcı sayfayı yüklerken en üstten yani head alanından itibaren yükleme işlemi gerçekleştirir. Pree loader bu geçiş esnasındaki sayfa yükleme işlevini ayarlamak için kullanılmıştır.

Loader olmadan farklı bir şekilde sayfaları yüklemek için head tagları arasına verilerin döndürüleceği bir yapının uygulanması gerekir. Ancak şu aşamada planlanan bir durum değildir.

Ne yazık ki bunun için eklentinin yeniden ele alınması gerekir. Çünkü tarayıcı sayfayı yüklerken en üstten yani head alanından itibaren yükleme işlemi gerçekleştirir. Pree loader bu geçiş esnasındaki sayfa yükleme işlevini ayarlamak için kullanılmıştır.

Loader olmadan farklı bir şekilde sayfaları yüklemek için head tagları arasına verilerin döndürüleceği bir yapının uygulanması gerekir. Ancak şu aşamada planlanan bir durum değildir.
Peki beyaz ekran yerine ikon konamaz mi?

Basit bir ikon ekleyebilirsiniz. Tabii biraz css bilmenizde fayda var. Ben örnek olarak veriyorum. Sadece css before after yapıları ile eklentiye dokunmadan extra.less dosyanıza ekleyerek değişik yapılar çıkarabilirsiniz.

CSS:
Dear Guests, welcome! Please, Giriş Yap or Kayıt Ol to view hide content!

Merhaba style switcher mobilde kayboluyor. Tema exclusive Dark/light. Nasıl ayarlayabilirim?

Bununla ilgili olarak stil özelliklerinin en altında bir ayar mevcuttur.

AdminCP > Appearance > Styles > Your style - Style properties > [XTR] Style Switcher

Enable style switcher on mobile devices bunu kapatırsanız mobilde de görünür.

1633429847637.png

Son düzenleme:
Merhaba bende buton gelmedi hocam

Web sitenizde kullanmış olduğunuz tasarım için lisansınızın olmadığı görülmekte. Bu konuda bir açıklama yapmak ister misiniz?
Lisans derken bunu ben wmaracından bşr freelancer a yaptırdım dün yükledi normalde kullandığımız tema değil bende şu anda temayı inceliyordum yavaş ve ağır bir tema acaba dediğiniz gibi nulled yüklediği içinmi yoksa aşte vesaire hepsi lisanslı eklentiler dahil. Ayrıca tema ayarlarında da bir yapımcı belirtilmşyor ama dediğiniz gibi ise hmen kaldırıyorum. Uyardığınız için teşekkürler

Lisans derken bunu ben wmaracından bşr freelancer a yaptırdım dün yükledi normalde kullandığımız tema değil bende şu anda temayı inceliyordum yavaş ve ağır bir tema acaba dediğiniz gibi nulled yüklediği içinmi yoksa aşte vesaire hepsi lisanslı eklentiler dahil. Ayrıca tema ayarlarında da bir yapımcı belirtilmşyor ama dediğiniz gibi ise hmen kaldırıyorum. Uyardığınız için teşekkürler
İnşallah shell falan atmamışlardır

Bu wmaracında yaptırdığınız kişinin bilgilerini özelden iletir misiniz? Tasarımlarımızın güncel sürümlerini şu anda bir çok müşterimiz kullanmakta ve herhangi bir olumsuz geri bildirimleri bulunmamaktadır. Tema gayet stabil olarak çalışır.

Ayrıca aklım almıyor madem lisanslı eklentiler kullanıyorsunuz o halde neden warez işler yapan kişiler ile irtibat halindesiniz anlam vermek gerçekten zor.

Bu wmaracında yaptırdığınız kişinin bilgilerini özelden iletir misiniz? Tasarımlarımızın güncel sürümlerini şu anda bir çok müşterimiz kullanmakta ve herhangi bir olumsuz geri bildirimleri bulunmamaktadır. Tema gayet stabil olarak çalışır.

Ayrıca aklım almıyor madem lisanslı eklentiler kullanıyorsunuz o halde neden warez işler yapan kişiler ile irtibat halindesiniz anlam vermek gerçekten zor.
Dm attım hocam da siz girdiğinizde bşr yavaşlık farketmedinizmş belki oynandığı içindir bana yavaş geldi. Birde uzun zamandır iş yaptığım biri idi neden böyle yaptı anlamadım

Quick Jump
2,626Konular
12,459Mesajlar
1,432Kullanıcılar
waz000000Son Üye
Geri