[XTR] SMS Verification - Lite

Premium [XTR] SMS Verification - Lite [Ücretli] 1.0.0

Premium [XTR] SMS Verification - Lite [Ücretli]
75
17K
Sonunda bitirdin ha :D Emeğine sağlık kardeşim muhteşem bir eklenti oldu

Merhabalar. Ben bunu almak istiyorum.
Yanlız bir sorunum var.
Ben bunu şimdi aldım kurdum. Karışıdaki kişiye gidecek mesaj nasıl olacak.
Mesaj kimin tarafından gidecek.
855 850 falan nolar diyorlar...

Ortalık yıkılıyor.
PRO sürümünü heyecanla bekliyorum :)

Eline saglik hocam pro sürümü merakla bekliyorum.

Eklentiye bir ozellik daha ekleminizi talep ediyorum.

Sms onayli olmayan uyelerin
Secilen forumlara konu açma yetkisinide kapatabilelim.

Bunu bir sonraki güncellemede ekleriz o problem değil, PRO'nun ilk sürümünü yayınlamam gerekecek daha fazla bekletmeyelim.
Dıger destek sıtesının sms eklentısını kullanıyorum. Sizin pro surumunuzu merakle beklıyorum. Pro surume eskı eklentının datalarını aktarabılırmıyız.

Son düzenleme:
eline sağlık XDinc birşey sorcam kardeşim, şimdi firma olmadan domain adını yazmadan herhangi bir isimden sms gönderebilecek miyiz? yukardaki yazıyı okudum, domain olmayacak. domain'in com net org tarafını kaldırıp direk istediğimiz isimle gönderebiliyor muyuz? örnek XENTR.NET domain mesajı gönderen isim: XENTR ?
:D

0850 ile başlayan hat alıyorsun ve bu numara ile mesaj gönderiyorsun.
Bireysel abonelikte istenen tüm belgeleri teslim ettiğinde ad ve soyad ile sms atabiliyorsun.
Başka bir isimde sms atabilmek için o isimde firman olmalı ve gerekli belgeleri iletmelisin!

BİREYSEL ABONELİKLERDE
  • Abonelik Sözleşmesi ve Bilgi Formu (İmzalı)
  • Kimlik Belgesi Renkli Fotokopisi veya Fotoğrafı
  • E-devlet Yerleşim Yeri Belgesi
  • Banka Havale / Eft Doğrulama
* Banka Havale / Eft Doğrulama : Aboneliğinizin aktif hale gelebilmesi için kendi adınıza ait banka hesabınızdan açıklama kısmına sadece Netgsm abone numaranızı yazarak 9 TL numara kullanım ücretini ödemeniz gerekmektedir. İşleminizi doğru bir şekilde gerçekleştirdiğinizde ve diğer gerekli belgeleri gönderdiğinizde sistem otomatik olarak aboneliğinizi aktif hale getirecektir. (Not: ATM şubelerinden ve posta çeki hesabından gönderilen ücretler sistem tarafından kabul edilmemektedir. Lütfen ödemelerinizi Ziraat, Halkbank, Akbank, Finansbank, Garanti, Vakıfbank, Yapı Kredi Banka’larına gerçekleştiriniz.)
KURUMSAL ABONELİKLERDE
Aktivasyon işlemlerinin tamamlanması için şirket, dernek, vakıf vb. adına sözleşmeler ile birlikte istenecek evraklar aşağıda belirtilmiştir.
Şahıs İşletmeleri için:
Yetkili işlem yapıyor ise;

• Abonelik Sözleşmesi ve Bilgi Formu ( imzalı- kaşeli )
  • Kimlik Fotokopisi
  • Faaliyet Belgesi veya Vergi Levhası Fotokopisi
  • İmza Beyannamesi Fotokopisi
Vekili işlem yapıyor ise;
  • Kimlik Fotokopisi
  • Faaliyet Belgesi veya Vergi Levhası Fotokopisi
  • Varsa İmza Beyannamesi Fotokopisi
  • Vekaletname (Hat Açma/Kapatma Yetkisi)
Limited ve Anonim Şirketler için:
Yetkili işlem yapıyor ise;

• Kimlik Fotokopisi
  • İmza Sirküsü Fotokopisi
Vekili işlem yapıyor ise;
  • Kimlik Fotokopisi
  • İmza Sirküsü Fotokopisi
  • Vekaletname (Hat Açma/Kapatma Yetkisi)
Belediyeler için:
  • Abonelik Sözleşmesi ve Bilgi Formu ( İmzalı-Mühürlü )
  • Kimlik Fotokopisi
  • Yetki Belgesi veya Kurum Adına İşlem Yapmaya Yetkilendirildiğini Belirten Belediye Başkanı Tarafından İmzalı Mühürlü Yetki Yazısı
Dernek, Vakıf, Sendikalar için:
  • Abonelik Sözleşmesi ve Bilgi Formu ( İmzalı-Mühürlü )
  • Kimlik Fotokopisi
  • Yetki Belgesi Fotokopisi veya Karar Defteri Fotokopisi (Noterden Onaylı İlk Sayfası ve Karar Sayfası)
Siyasi Parti için:
  • Abonelik Sözleşmesi ve Bilgi Formu (İmzalı-Mühürlü)
  • Kimlik Fotokopisi
  • Yetki Belgesi veya Parti Adına İşlem Yapmaya Yetkilendirildiğini Belirten, Yetkili Tarafından İmzalı Mühürlü Yetki Yazısı
Resmi Kurumlar için:
  • Kimlik Fotokopisi
  • Yetki Belgesi veya Kurum Adına İşlem Yapmaya Yetkilendirildiğini Belirten Yetkili Tarafından İmzalı Mühürlü Yetki Yazısı
Okullar için:
  • Kimlik Fotokopisi
  • Yetki Belgesi (Atama Kararı- Görevlendirme Yazısı) veya Okul Adına İşlem Yapmaya Yetkilendirildiğini Belirten Okul Müdürü Tarafından İmzalı Mühürlü Yetki Yazısı

Netgsm firmasindan

0322 911 baslayan kisisel numara aldim.

atilan smsleri ister numara istersen adim gözükecek sekilde ayarlabiliyorsun.

Farklı bir sürümünü almıştım sms türkiye diye bir eklenti idi ve bir süre sonra forumdaki dosyalara zarar vermeye başladığından dolayı silmiştim. Sanırım bu eklenti farklı. Bakalım ilerde deneyebilirim tekrar. Sms paket onayı almak ölüm firmalardan tekrar uğraştırıcak anlaşılan :)

bu sürümü nasıl satın alabiliriz ? satın alda görülen ödeme yöntemleri ile yapılan işlemlerde sorun yaşıyor musun? XDinc

henüz paket almadım test ıcın 10 kredı verdıler apı kodlarını kullanmanız gerek dedıler de o yuzden sormak istedim.

Paket almadan gönderici adı dediğimiz Orjinatör vermiyorlar API ile bu 10 krediyi kullanamazsın dilersen test için kendi hesabımı gönderirim.

Paket almadan gönderici adı dediğimiz Orjinatör vermiyorlar API ile bu 10 krediyi kullanamazsın dilersen test için kendi hesabımı gönderirim.
şimdi şöyle bana orjınator adı verdıler test ıcın SMS TEST diye ben bunu kendı uzerımde bı denemek ıstıyorum destek' ten yazdım da daha cevap veren olmadı

şimdi şöyle bana orjınator adı verdıler test ıcın SMS TEST diye ben bunu kendı uzerımde bı denemek ıstıyorum destek' ten yazdım da daha cevap veren olmadı

Eğer kullanıcı bilgileri size verildiyse deneme yapabilirsiniz.
Destek sisteminde açık bilet görünmüyor ne zaman yazdınız? Eğer gözümüzden kaçtıysa hatamızı telafi edelim.

vatansms destek ' den bahsetmiştim orada yanlıs anlasılma ıcın ben ozur dılerım.

Kurulum sürecinde bir destek ihtiyacınız olursa lütfen yazın.
Fakat size test için verilen bilgiler de ilgili alanların verilerini talep ediniz.

XDinc hocam pro surumu nezaman yayinlarsiniz.

Nasipse bu hafta yayınlamayı düşünüyorum, ACP girişleri için bilgilendirme mesajı alanlarını henüz tamamlayamadım.
Beklemesinin nedeni budur. Açıklamasını da yapmış olalım.
Beklemedeyiz hocam.
belirlenen forumlara konu acma / mesaj yazma yetkisini
ayarlama ozelligini mutlaka dahil edin.

Proyu bende bekliyorum, procuyuz maary jane ile aynı memleketteyiz :D

Beledeyi çalışıyor XDinc kardeşim beni unuttun :D MT diyorum :ROFLMAO:

Quick Jump
2,630Konular
12,464Mesajlar
1,433Kullanıcılar
tvparadiseSon Üye
Geri