Bilgi [XTR] Shopier Ödeme Sistemi - Kullanıma Hazır

Bilgi [XTR] Shopier Ödeme Sistemi - Kullanıma Hazır
40
24K
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Çok güzel bir eklenti olmuş ilerliyen zamanlarda kesinlikle almayı düşünüyorum. Elinize sağlık. ?

10 kere editledim demek xenforo için üye olmuşum çünkü hiç kullanmadım: :D daha önce üye olmuştum, peki bu sistem üzerinden maksimum ne kadar ödeme alabiliyoruz?
yani 1 adet ürün sattığımı düşünürsek bu ücreti 10.000 tl olarak belirleyebiliyor muyuz? yani tutarı yüksek bir ürünü satabiliyor muyuz?

5B28F3FA-63EE-4B3A-BD4F-FDA5A4320D60.jpeg

Son düzenleme:
10 kere editledim demek xenforo için üye olmuşum çünkü hiç kullanmadım: :D daha önce üye olmuştum, peki bu sistem üzerinden maksimum ne kadar ödeme alabiliyoruz?
yani 1 adet ürün sattığımı düşünürsek bu ücreti 10.000 tl olarak belirleyebiliyor muyuz? yani tutarı yüksek bir ürünü satabiliyor muyuz?

Satabilirsiniz tabi ki fakat yıllık 30.000 ₺ 'nin üstü gerçekleşirse vergiye girersiniz.

Sitemizde tüm ürünlerimiz artık Shopier ile satışa sunulmuştur.
Bu güne kadar Pay-Pal ile ödeme almaya çok uğraştık artık bunlara gerek kalmadı :)...

XenForo forum sistemleri için kullanılabilecek PayPal alternatifi tek web sitesidir Shopier. Bunun için ne yazık ki bizim üretmiş olduğumuz eklentinin dışında da XenForo da çalışabilecek bir eklenti veya modül yoktur.

İndirebileceğimiz bir yer yok mu hocam. Bende sitemde denemek isteirm.

İndirebileceğimiz bir yer yok mu hocam. Bende sitemde denemek isteirm.

Satın alım süreci sonrasında eklentiyi indirebiliyorsunuz.
Digital ürünlerde ne yazık ki deneme amaçlı bir sistem söz konusu değildir.

Çalışma prensibini Ürünler sayfasında yer alan bir ürünlerden birini seçerek ödeme sürecine kadar olan noktaya geldiğinizde kavrayabilirsiniz.
Saygılar.

Moderatörün son düzenlenenleri:
Satın alım süreci sonrasında eklentiyi indirebiliyorsunuz.
Digital ürünlerde ne yazık ki deneme amaçlı bir sistem söz konusu değildir.

Çalışma prensibini Ürünler sayfasında yer alan bir ürünlerden birini seçerek ödeme sürecine kadar olan noktaya geldiğinizde kavrayabilirsiniz.
Saygılar.
Hocam bu eklenti ürünler sayfasında satılık görünmüyor

Gayet güzelmiş, mobil ödeme komisyonu ne kadar?

Gayet güzelmiş, mobil ödeme komisyonu ne kadar?
Bu komisyon oranlarını shopier web sitesinden görebilirsiniz. Yurt içi %2,99 + 0,49 TL, Yurt dışı %3,99 + 0,49 TL. Bunu satış yapmış olduğunuz ürün fiyatları bazında değerlendirilir.

Artık tüm ürünlerimiz dolar bazında hem Paypal hemde Shopier üzerinden satılmaktadır. Ürünlerimizin satışı global olduğu için ürün fiyatları dolar olarak belirlenmiştir. Ancak Shopier ile almak isteyen müşterilerimiz satın al butonuna tıkladıktan sonra otomatik olarak shopier sayfasına yönlendirildiğinde ürün fiyatı otomatik olarak TL kuruna dönüştürülmektedir.

Bu şekilde yapılmasının amacı her iki ödeme sağlayıcısının yani hem PayPal (Global) hemde Shopier tarafında sorunsuz bir alışveriş gerçekleştirmesi içindir.

Her iki sistemde de ürünü satın alan kişi ödeme sonrası otomatik olarak tekrar satın almış olduğu ürün sayfasına yönlendirilerek satın almış olduğu ürünü kullanıcı grubu yükseltilerek indirebilmektedir.

XenTR.Net olarak şu anki ürünü bu şekilde güncellemiş bulunuyoruz.

Bu ödeme sistemi gerçekten çok iyi oldu ya artık Türkiye'de paypal kullanılmadığını varsayarsak.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Quick Jump
2,626Konular
12,459Mesajlar
1,432Kullanıcılar
waz000000Son Üye
Geri