[XTR] Search Box Area

Premium [XTR] Search Box Area 1.0.1

indirmek için izniniz yok
Premium [XTR] Search Box Area
16
3K

XenTR

Yönetici
XenTR Mod
Licenced
SMS Confirmed
XenTR Kullanıcımız yeni bir kaynak oluşturdu:

[XTR] Search area box - XenForo için geliştirilmiş arama alanı kutusu

Herkese merhaba arkadaşlar;

Bu gün sizlere ücretsiz bir XenForo eklentisi paylaşmak istiyorum. Eklentimizin ismi [XTR] SearchBox. Bir müşterimizin burada yer alan talebi doğrultusunda kendisine uygun bir zamanda kaynak yada eklenti olarak sunacağımı ifade etmiştim. Sözümüzü tutarak hasannakyuz'ün istediği olan bu eklentiyi yayınlıyorum.

Ayrıca bu eklenti...

Bu kaynak hakkında daha fazla bilgi ...

En Çok Tepki Alan 5 Mesaj

eline sağlık abi güzel oldu tam istediğim tarzda.

Screenshot_1.png

Emeğine sağlık abi, döktürmüşsün :)...

Kullanıcılara standart arama alanını istedikleri boyutta sunma şansı veren bu eklenti için teşekkürler.

Eklenti yüklemek istedim hata alıyorum hocam :(

Son düzenleme:
XenForo sürümünüz nedir? Eklenti XenForo 2.2.x için hazırlandı. Bunun için gereksinimi kaldırabilirim ama 2.1x ile 2.2.x şablon yapılarında değişikliklerin olduğunu hatırlıyorum.

XenForo sürümünüz nedir? Eklenti XenForo 2.2.x için hazırlandı. Bunun için gereksinimi kaldırabilirim ama 2.1x ile 2.2.x şablon yapılarında değişikliklerin olduğunu hatırlıyorum.
2.1.11 hocam başlıkta 2.1+ ibaresi vardı ondan indirmiştim.

ellerine sağlık. İhtiyaç duyduğum bir eklentiydi. Biraz css düzenlemelerle harika görünecektir :=

Selamlar abi;

Screenshot_1.png

Search alanını aşağıda ki şekle çevirmek için bir güncelleme yapılabilir mi? Arama alanına tıklandığında sadece alt pencere açılıyor o şekilde?

Screenshot_2.png

Merhaba hasannakyuz
Mevcut mağaza ürünlerinin güncellemesi sonrasında ancak bu tarz ücretsiz eklentilerin güncellemelerine bakabilirim. XenForo 2.2.5 sürümü ile artık PHP 8.0 desteği verilmektedir. PHP 8.0 ile bir çok tasarım ve eklentilerin uyumluluk sorunlarının giderilmesi şu aşamada önceliğimizdir. ;)

Header seçeneğine alınca, standart temada çalışmadı.
Bir şeyler ile çakışıyor falan mı acaba?

Quick Jump
2,620Konular
12,449Mesajlar
1,428Kullanıcılar
Geri