Bilgi [XTR] Random Tips eklentisi çok yakında...

Bilgi [XTR] Random Tips eklentisi çok yakında...
4
2K

XenTR

Yönetici
XenTR Mod
Licenced
SMS Confirmed
[XTR] Random Tips
random-tips.jpg

Random Tips

1566432758593.png

Herkese merhaba arkadaşlar;

Yeni bir eklenti ile yeniden karşınızdayız. Peki nedir bu "Random Tips" eklentisi?. Türkçe olarak Ratgele ipuçları diyebiliriz. Random Tips eklentisi panel üzerinden içerikler girmenize imkan sağlayan XenForo 2.x sürümleri için geliştirilmiş bir eklentidir.

Bu eklenti ile yönetici paneli üzerinden sınırsız sayıda gelişmiş editör sayesinde içerikler girebilir ve bu içerikleri forumlarınızda gösterebilirsiniz. Her sayfa yenilenmesi ile değişik içerikleri görmek mümkün. Yani yönetici panel üzerinden girmiş olduğunuz tüm içerikleri forumda belirlenen konumda gösterebilecek şekilde her sayfa yenilenmesi ile tek tek gösterilmektedir.

Ayrıca her kullanıcı grubu için izinleri ayarlanabilmektedir. İçeriklerinizi hangi kullanıcı gruplarının görmesini istiyorsanız izin vermeniz yeterlidir.

Kullanıcı grubu izinleri
1566432189044.png

Yönetici Paneli
1566431116222.png

Random Tips List
Sınırsız sayıda ipucu ekleyebilirsiniz
1566431177943.png

Yeni ipucu ekleme alanı
Burada sadece bir başlık ve görüntülenmesini istediğiniz içeriği girebilirsiniz.
1566431324522.png

Zengin editör paneli ile dilediğiniz gibi içeriklerinizi şekillendirebilirsiniz. Hayal gücünüz ne yapmak istiyorsa onu gerçekleştirin.

Demo olarak şu anda web sitemizde footer alanı üzerinde gösterilmektedir. Yeni içerikleri görmek için sayfayı yenileyin. Sayfayı yenilediğinizde veya başka bir sayfaya geçtiğinizde içeriğin değişmiş olduğunu görebilirsiniz.

Henüz test işlemleri devam ettiği için ürün alanında satışa sunulmamıştır. Ürün ile ilgili olarak düşüncelerinizi paylaşırsanız sevinirim.

Bilgi Kaynak Erişimi
https://xentr.net/

En Çok Tepki Alan 5 Mesaj

Ürün üzerine eklenen widget yapısı sayesinde konumlandırma ve yönetim seçenekleri dün itibari ile bir seviye daha üste taşınmıştır.

Belirtmek gerekirse bu yapıda oluşturulmuş kendi grubunda ki ilk üründür. Tamamen yönetilebilir bir yapıya sahip olması kullanıcılar için kolay kullanımı desteklemesi sayesinde popüler bir ürün olacağını düşünüyorum.
Çok benzersiz özgün bir eklenti olmuş elinize sağlık.

Ürün üzerine eklenen widget yapısı sayesinde konumlandırma ve yönetim seçenekleri dün itibari ile bir seviye daha üste taşınmıştır.

Belirtmek gerekirse bu yapıda oluşturulmuş kendi grubunda ki ilk üründür. Tamamen yönetilebilir bir yapıya sahip olması kullanıcılar için kolay kullanımı desteklemesi sayesinde popüler bir ürün olacağını düşünüyorum.

Quick Jump
2,620Konular
12,449Mesajlar
1,428Kullanıcılar
Geri