[XTR] Hide Links and Codes - Linkleri ve Kodları Gizle

Premium [XTR] Hide Links and Codes - Linkleri ve Kodları Gizle 1.1.0

indirmek için izniniz yok
Premium [XTR] Hide Links and Codes - Linkleri ve Kodları Gizle
150
28K
Teşekkür ederim. XF 2.1 Başarılı bir şekilde çalıştı.

Hocam selamlar,

Benim forumda bu eklenti kod bloğunu gizlemiyor hiç bir grupta.
Varsayılan olarak gelen tüm ayarlar Hayır olarak seçili.
Linkleri gizledi ama kod bloklarını gizlemiyor.
Eski kodları da test ettim, yeni kod ekleyipte test ettim ama sonuç aynı.

Çalıştırmam gereken bir ön bellek vs var mıdır?

Teşekkürler

Hocam selamlar,

Teşekkürler

Eklenti sorunsuz çalışıyor ama siz kod bloğunuz için 3.parti bir eklenti kullanıyorsunuz.

Tahmin ettiğim şey desene :)
Siz bu işi çözersiniz XDinc hocam

Hocam selamlar,

Teşekkürler
For me it work, do you have another add-on for your code ?

Yes, I am using a different Code add-on.
:(

Çalıştırmakta olduğunuz aynı şablonları kullanan başka bir eklenti var sanırım. Aksi taktirde sorunsuz olarak çalışmaktadır. Eklentilerinizi gözden geçiriniz.

Evet aynen dediğinizden kaynaklıymış.
Kod kopyalama eklentisi vardı bir tane, onu pasif edince çalıştı.
Şimdi size bir eklenti talebi yapacağım :)

Abim emekleriniz için çok teşekkür ederim xenforo için çok harika çalışmalar yapıyorsunuz gerçekten bu değerli paylaşımlarınıza, verdiğiniz emekle ne kadar teşekkür etsek ne desek azdır vallahi yazacak bir şey bulamıyorum eksik olmayın çok güzel bir platform oldu İNŞALLAH dahada kaliteli ve harika içerikler olacak sayenizde ?

Abim emekleriniz için çok teşekkür ederim xenforo için çok harika çalışmalar yapıyorsunuz gerçekten bu değerli paylaşımlarınıza, verdiğiniz emekle ne kadar teşekkür etsek ne desek azdır vallahi yazacak bir şey bulamıyorum eksik olmayın çok güzel bir platform oldu İNŞALLAH dahada kaliteli ve harika içerikler olacak sayenizde ?

Teşekkürler kardeşim.

Güzel yorumunuz ve ilginiz için teşekkür ederim. Henüz Türk kullanıcıları tarafından bilinmiyoruz. Ama yakında herkesin beğenisini toplayacak bir yer olacağından bizler de eminiz. Hedefimiz XenForo kullanan tüm kullanıcılara kullanılabilir bir ortam sağlayarak bu yazılım hakkında doğru bilgileri verebilmek.

Tekrar teşekkür ederim. Saygılar..

Övünç bey selamlar, Öncelikle eklenti için teşekkür ederim gerçekten çok işe yarıyor.

Eklentiyi biraz daha geliştirmeniz mümkün müdür? Örneğin,
Beğenmeden linkleri göremesin​
Cevap yazmadan linkleri göremesin​
... mesaj sayısı yoksa linkleri göremesin​
... beğeni puanı yoksa linkleri göremesin​

gibi gibi. Hatta görme olayına eklenen eklentileri indirme (RM dahil) özelliğide eklenebilirse tadından yenmez kanaatimce.

Çok başarılı bir eklenti . Yapımında emeği geçen arkadaşıma teşekkür ediyorum.

Hocam ellerinize sağlık, ancak forumda arama yapmama rağmen nasıl indireceğimi bir türlü anlayamadım. Yardımcı olabilir misiniz? Emekleriniz için çok teşekkürler.

Hocam ellerinize sağlık, ancak forumda arama yapmama rağmen nasıl indireceğimi bir türlü anlayamadım. Yardımcı olabilir misiniz? Emekleriniz için çok teşekkürler.

Selamlar,
Lisans doğrulaması yapmadıysanız ne yazık ki eklentileri indiremezsiniz.

Lisansınız yoksa Türkiye'de yoldan geçene destek veren diğer siteler var onları tercih edebilirsiniz.

Selamlar,
Lisans doğrulaması yapmadıysanız ne yazık ki eklentileri indiremezsiniz.

Lisansınız yoksa Türkiye'de yoldan geçene destek veren diğer siteler var onları tercih edebilirsiniz.

Yaptığınız işleri çok beğenmekle birlikte, üslubunuzdaki keskinliği de sevmekteyim :) lisansımı doğrulamayı başarabildim az önce, xenforo dünyasına çok yeniyim, mazur görünüz, vakit ayırdığınız için çok teşekkürler.

Yaptığınız işleri çok beğenmekle birlikte, üslubunuzdaki keskinliği de sevmekteyim :) lisansımı doğrulamayı başarabildim az önce, xenforo dünyasına çok yeniyim, mazur görünüz, vakit ayırdığınız için çok teşekkürler.

Normalde her arkadaşımıza destek olmak isteriz, ama bizim bir gayemiz ve uğrunda nice sorunlara (yeri gelip tüm çirkefliklerine ses çıkarmadan yürüdüğümüz) göğüs gerdiğimiz durumlar var. Bu yüzden hedefi olmayan, geçici yolcuları elemek zorundayız onlara destek alabilecekleri yerleri yazmakta bizim için pek zor olmuyor. Tencere yuvarlanır kapağını bulur.

Anlayışınız ve duyarlılığınız için teşekkür ederim.
Aramıza hoş geldiniz.

Quick Jump
2,626Konular
12,459Mesajlar
1,432Kullanıcılar
waz000000Son Üye
Geri