Bilgi [XTR] Display Group For Signatures

Bilgi [XTR] Display Group For Signatures
12
2K

XDinc

Yönetici
XenTR Mod
Customer
SMS Confirmed
Değerli arkadaşlar,
Bildiğiniz gibi bir XenForo sisteminde Custom User Field seçeneği ile bir çok alanda veri kullanımı mümkün fakat bu verilerin gösterim alanları ne yazık ki sistemde sadece belirli alanlarda mümkün.

Biz bu alanların gösterim seçeneklerine yeni bir bakış açısı oluşturarak farklı bir ürün ortaya çıkardık,

[XTR] Display Group For Signatures

Peki bu eklenti nedir ne işe yarar?

Bu eklenti sayesinde Custom User Field alanlarınızı imza alanlarında otomatik olarak gösterim sağlayabilirsiniz.

1574020881446.png

Genel Seçenekleri

Eklenti seçeneklerinde bir çok opsiyon seçenek olarak verilmiştir.

• Belirlenen Forumlarda oluşturulan imzaları gösterme.
  • Sadece ilk mesajlarda oluşturulan imzaları gösterme.
  • Sistemi genel olarak kullanıma açıp kapatma.
  • Kısa yol erişim menüleri

1574020239674.png

Eklemiş olduğunuz her özel kullanıcı alanı otomatik olarak "Build Signature" olarak ifade ettiğimiz İmza Oluşturma alanına yansır.

Bir örnek oluşturalım;

1574021194073.png

Kullanıcı İmza oluşturma linkine tıklar;

1574020374600.png

İmza oluşturma sayfası açılır,

1574021139100.png

İmza seçeneklerini belirleyerek kaydetme işlemini tamamlar.
Bu sonuç doğrultusunda İmza otomatik olarak mesaj şablonuna yansır.

1574021380687.png

Stil Özellikleri

1574021609012.png

Kullanıcı İzinleri

1574021837524.png

Bu ürünün oluşturma sürecinde kendisini bekletsem de önerileri ve anlayışı için @montezuma ya çok teşekkür ederim.

Umarım satın alacak arkadaşlar için kullanışlı bir ürün ortaya çıkarmış oluruz.

En Çok Tepki Alan 5 Mesaj

Ellerine sağlık XDinc, kesinlikle harika bir eklenti. Satın almak icin bekliyorum.

Değerli dostum ne desem boş biliyorum çok beklettim ama az çok nedenlerini biliyorsun.
Ama sözümüzde durmuş olalım umarım istediğin gibi olmuştur.
Saygılar.

XenForo sistemi bazen kısıtlı alanlar sunmaktadır. Tabii bu durumu biz geliştiriciler için yapıyor da olabilir.. Bu yüzden bu özelliğini seviyorum. En azından sistem geliştiriciler için bunu mümkün kılmaktadır.

Buradan verdiğin emek için teşekkür ederim. Ellerine sağlık. Alacak arkadaşlar için şimdiden hayırlı olmasını temenni ederim..

XenForo sistemi bazen kısıtlı alanlar sunmaktadır. Tabii bu durumu biz geliştiriciler için yapıyor da olabilir.. Bu yüzden bu özelliğini seviyorum. En azından sistem geliştiriciler için bunu mümkün kılmaktadır.

Buradan verdiğin emek için teşekkür ederim. Ellerine sağlık. Alacak arkadaşlar için şimdiden hayırlı olmasını temenni ederim..

Değerli Abicim, güzel yorumun için teşekkür ederim.
Sende biliyorsun ki 1 aydır odaklanarak bir şey yapamadık artık sanırım üst üste bir şeyler yayınlama zamanı geldi.

Sana ve HytaleTurkiye ye destekleriniz için teşekkür ederim. İyi ki varsınız...

eline saglik.

Teşekkürler XDinc Harika oldu. Benim forumun içeriği ile alakalı düzenledikten sonra artık donanım bilgilerini imza alanında göstermek çok kolay.
Sonuç:
Ekran Resmi 2019-12-04 12.02.55.png Ekran Resmi 2019-12-04 12.06.01.png

Son düzenleme:
Quick Jump
2,620Konular
12,449Mesajlar
1,428Kullanıcılar
Geri