Duyuru [XTR] Conversation Management - Özel Konuşma Yönetimi

Duyuru [XTR] Conversation Management - Özel Konuşma Yönetimi
6
2K

XDinc

Yönetici
XenTR Mod
Customer
SMS Confirmed
Değerli arkadaşlar,
Bildiğiniz gibi özel konuşmaların kontrolü için daha önce ücretsiz olarak sunduğumuz bir ürünümüz mevcut ama yönetim kapsamı olarak çok fonksiyonlu değildi.

Bugün sizlere tanıtacağımız ürün, sitenizde "Özel Konuşma Yönetimini" tamamen kontrol altında tutmanızı sağlayacak.

Eklentinin Genel Seçenekleri,
  • Özel Konuşmaların hangi kullanıcı tarafından okunduğunun belirlenmesi (Tarih veya okundu işareti)
  • Başka kullanıcıyı konuşmaya davet etme (Bu fonksiyon sayesinde konuşmaya dahil olduktan sonra yanıt gönderme ve tüm seçenekleri kullanabilme)
  • Özel Konuşmaların kullanımı için uyulması gereken kuralların yer aldığı bir uyarı bloğu

1609602048681.png

Özel Konuşma Kullanımı için uyarı bloğu

1609603796334.png

Listeleme Seçenekleri

1609602084521.png

Listeleme sayfasında dilediğiniz kullanıcı grubunun özel konuşmalarını hariç bırakabilirsiniz, üstelik bunu iki farklı metoda dayalı şekilde;

• Konuşmayı başlatan kişi olarak yer aldığı mesajlarında
  • Konuşmada katılımcı olarak yer aldığı mesajlarda

İzin Seçenekleri

1609602135117.png

İzin kapsamlarını kontrol ettiğinizde bu eklenti sayesinde özel konuşmalarda artık çok daha efektif yönetim seçeneklerine sahip olacaksınız.
Ayrıcalı seçeneklerden bazıları,

• Toplu silme
  • Kullanıcı davet etme
  • Ekli dosyaları görme
Listeleme Sayfası

1609602197440.png

Filtreleme Seçenekleri

1609602486438.png

Filtreleme seçeneklerinde konuşmaları dilediğiniz gibi inceleyebilmeniz adına,
  • Son yanıta göre sıralama
  • Son özel konuşmaya göre sıralama
  • Konuşmayı başlatan kullanıcı bazında sıralama
  • Başlıklarda yer alan anahtar kelimelere göre arama
1609602544072.png

Seçilen konuşmayı görüntülediğiniz tüm alanları aktif şekilde göreceksiniz.

1609602262758.png

Konuşma görüntüleme alanında da bir öğeyi silme aksiyonunu gerçekleştirebilirsiniz.

1609602408939.png

Eklenti ürün sayfamızda çok yakında yerini alacaktır.

En Çok Tepki Alan 5 Mesaj

dehset olmuş eline sağlık

Emeği geçen herkese teşekkürler. Gerçekten bu tür başarılı çalışmaların altında türklerin imazı olması onur verici.
Eklentinin linkini bulmadım :(

Son düzenleme:
Gayet güzel olmuş. Ülkemizden bu tarz detaylı eklentilerin çıkmasını görmek beni mutlu ediyor ?

Grup konuşmalarından kişi çıkarma da ekler misiniz XDinc

XenForo genel yapısı ile bir kullanıcıyı konuşmadan çıkardığınızda otomatik olarak görüşmelerini siler. Bu yüzden bu tam olarak konuşmadan çıkarma gibi olmuyor, @Xon sanırım Conversation essentials ürününde bunu denedi ve açıklamalarını okuyabilirsiniz, yine @kick bu konuda bir eklenti yapmıştı sanırım oda aynı kapsamda.

Açıkçası konuşmadan bir kullanıcıyı ayırmak için tüm özel konuşma yapısını yeniden yapılandırmanız kendi eklentinize göre entity oluşturmanız gerekir. Bu durumda bu ürün maliyeti artacaktır. Açıkçası bu ürünü sanırım yarın yayınlayacağımızda biz süpriz bir fiyat sunacağız oldukça ekonomik olacak.

Emeği geçen herkese teşekkürler. Gerçekten bu tür başarılı çalışmaların altında türklerin imazı olması onur verici.
Eklentinin linkini bulmadım :(

Gayet güzel olmuş. Ülkemizden bu tarz detaylı eklentilerin çıkmasını görmek beni mutlu ediyor ?

Bizim ülkemizde de inanın çok iyi geliştiriciler var sadece işin içinde XenForo tabanlı düşününce bu durum biraz daralıyor. Güzel yorumlarınız içinde çok teşekkürler.

Quick Jump
2,620Konular
12,449Mesajlar
1,428Kullanıcılar
Geri