DB Hatası xf1'den xf2'ye geçmeden önce alınan sql

DB Hatası xf1'den xf2'ye geçmeden önce alınan sql
4
1K

okutan

New member
Merhabalar,

XF1'den XF2'ye geçmeden önce sadece sql yedeği almıştım, yükseltme yaparken veri kaybettim. Bu elimde bulunan sql güncel ve bana lazım olan verilerde bunun içerisinde, bu sql XF2'ye nasıl adapte edebiliriz?

Açıkçası detaylandırırsanız neler yapılabilir bakarız.

Sadece sql yedeğiniz olduğunu söylüyorsunuz. XF1 de hangi eklenti tema vs kullanıyordunuz? Önerim şu şekilde olacaktır.

Önce daha önce kullandığınız xf1 dosyalarını hazırlayarak localde bu elinizdeki sql dosyasını phpmyadmin üzerinden aktarmaya çalışın. Sorunsuz bir aktarım sağlarsanız xf1 dosyalarınızın üzerine xf2 dosyalarını atarak yükseltme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Tabii daha önceki yapmış olduğunuz aşamalarınızı bilmediğim için bu şekilde bir öneride bulunuyorum.

Yedeğini aldığım sql'in tekrardan yüklemesini yapmaya çalıştığımda hata alıyorum. Düzgün bir yükleme olmuyor.

Dediğim gibi sadece sql dosyası yeterli olmayacaktır. Daha önce kullandığınız xf1 dosyalarını da sorguda aramaktadır. Bu yüzden daha önce kullandığınız dosya yapısını da hazırlamalısınız.

Elinizde daha önceki sisteme ait hiç mi yedek dosyaları yok? Sadece sql aktarmak bu aşamada sorunlara neden olacaktır.

Dediğim gibi sadece sql dosyası yeterli olmayacaktır. Daha önce kullandığınız xf1 dosyalarını da sorguda aramaktadır. Bu yüzden daha önce kullandığınız dosya yapısını da hazırlamalısınız.

Elinizde daha önceki sisteme ait hiç mi yedek dosyaları yok? Sadece sql aktarmak bu aşamada sorunlara neden olacaktır.

Evet ne yazık ki sadece sql dosyası bulunuyor, bu yüzdende sorun yaşıyorum sanırım.

Quick Jump
2,620Konular
12,449Mesajlar
1,428Kullanıcılar
Geri