XenTR Yönetimine Tesekkürler

XenTR Yönetimine Tesekkürler
Katılım
18 Haz 2019
Mesajlar
62
Tepki puanı
69
Puanları
18
XenTR yönetimine canı gönülden teşekkür ediyorum.

Gerçekten de gece gündüz desteklerini esirgemiyorlar. Ve birbirinden güzel mükemmel eklentiler ve temalar yayınlıyorlar. Özellikle ilk bu siteye üye olup sitemi XenForo 'ya geçirmek istedigimde ve bu konular hakkında bilgim olmadıgımı dile getirip tüm işlemleri xenforo yönetimi olarak XenTR Osman abi ve XDinc abime bıraktıgımı tüm işlemlerin kendileri tarafından yapılmasını istedigimi dile getirdim ve hali sonuçta sitemi en iyi sekilde xenforoya taşıdılar ve harika bir tema olan elegant dark teması ile sitemi bana teslim ettiler ve gerçekten suan hersey tamamen istedigim gibi oldu ve sitem bol hitli günlere ulastı çok teşekkür ediyorum.

XenTR osman abi ve XDinc muhteşem bir tema tasarımcısı xenforo aleminde rastladıgım en mükemmel ve bu alemde tek geçtigim kadar mükemmelini görmedim. XDinc de mükemmel bir koder onun çalışmaları kadar mükemmelini ve güvenilirligini görmedim.
Dear Guests, welcome! Please, Giriş Yap or Kayıt Ol to view hide content!
sitesi olarak bütün eklentileri ve temaları bu dev ekibin eseridir.

Helal olsun bize bütün bu hizmetleri sınırsız gece gündüz saat farkı demeden sunan bu ekibe ne kadar tesekkür etsem azdır... Belkide bu sitede üye olarak yeni olabilirim genellikle hiçbir site kurulumu ve hakkında bilgim yoktur ama ben gözüm kapalı Xenforo ekibi olarak XenTR ve XDinc güvendim ve güvendigim içinde asla pişman olmadım vede olacagımı asla sanmıyorum

Bu Muhteşem ekibe sonsuz tesekkürlerimi iletip hayatlarında ve yaptıkları her işte başarılar diliyorum... Ve şunuda belirtmek isterimki bu sanal alemde bu derece muhteşem insanları bulmak zordur gerek bir kardeş bir dost bir arkadaş gibi bizlere desteklerinden dolayı iyiki varsınız sizleri seviyorum....
 
@Asi_İsyankar_30 kardeşim bizim için bu şekilde içten iyi düşünceleriniz için teşekkür ederim. Aslına bakarsanız biz burada bir geliştirici ve destek sitesi olarak yapılması gerekenin dışında harici bir efor sergilemiyoruz. Üyelerimizin sorunlarına mümkün olduğunda bilgimiz dahilinde bizzat kendimiz çözümler sunarak sürekli takip ediyoruz. Buradaki her bir kullanıcı bizim için değerlidir. Yapılması gereken işi en ideal bir biçimde teslim etmek sanırım burada olmamızın sebebi olsa gerek.

Saygılar...
 
Quick Jump
2,649Konular
12,526Mesajlar
1,446Kullanıcılar
Geri
Üst