Welcome to XTR | Think Different and Make it...

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Xentr yönetimine çok teşekkürler

Previous thread

bebekforum

XenTR Müşterisi
Müşteri
Lisanslı Üye
XenTR Üyesi
Jul 1, 2019
138
53
28
43
Ankara
www.bebekforum.net.tr
xentr yönetimine canı gönülden teşekkür ediyorum. Gerçekten de gece gündüz desteklerini esirgemiyorlar. Ve birbirinden güzel mükemmel eklentiler ve temalar yayınlıyorlar. Özellikle @XenTR Osman abi ve @Ovunc Dinc e çok teşekkür ediyorum. Osman abi muhteşem bir tema tasarımcısı xenforo aleminde onun kadar mükemmelini görmedim. @Ovunc Dinc de mükemmel bir koder onun çalışmaları kadar mükemmelini ve güvenilirini görmedim. Bebek Forum un bütün eklentileri ve temaları bu dev ekibin eseridir. Helal olsun onlara... @Ovunc Dinc ile arkadaşlığımız dostluğumuz Osman abiden daha eski bebek forumu ilk kurduğumda mybb ile kurdum. Sonra sıfır xenforo lisansı aldım. Xenforo piyasasını tanımadığımdan ve güvenmediğimden mybb den xenforo ya geçişi kendim yaptım. Geçişin hemen sonrasında @Ovunc Dinc ile tanıştım. Bana öyle karşılıksız gece gündüz destekleri oldu ki hiç bir zaman unutamam. Kendisini zamanında kırmama rağmen desteğini esirgemedi. Muhteşem bir insan... kardeş dost arkadaş... sizi seviyorum.
 
Bilgi Kaynak Erişimi
https://www.bebekforum.net.tr

XenTR

XenTR Yönetici
Admin
XenTR Mod
Müşteri
Lisanslı Üye
XenTR Üyesi
Feb 2, 2019
872
1,293
93
xentr.net
Bizim için bu kadar içten dilekleriniz için açıkçası teşekkür ederim. Hep söylediğim gibi burası bir sanal alem ama amacımız sizler gibi değerli dostlarımıza bilgimiz dahilinde en iyi hizmeti verebilmek. Dostlar kazanmak. Güzel işler sunabilmek. Sağlıcakla kalın.
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Top