Bilgi XenTR.Net Sakinlerine Teşekkürler...

Bilgi XenTR.Net Sakinlerine Teşekkürler...
6
2K

XenTR

Yönetici
XenTR Mod
Licenced
SMS Confirmed
Dear Guests, welcome! Please, Giriş Yap or Kayıt Ol to view hide content!

Herkese merhaba;

Şu sıralar destek talebi üzerinden çok fazla özel istekler söz konusu. Allah'a şükürler olsun ki şu zamana kadar almış olduğumuz tüm işleri sorunsuz bir şekilde teslim etmiş bulunuyoruz. Tüm bunlar ile birlikte yerli ve yabancı müşterilerimizden eklenti ve tasarımlar ile ilgili olarak çok az geri bildirim aldık. Bu bizim için gerçekten sevindirici bir durumdur. Bu sayede yeni ürünleri ve tasarımları da yapmak için zaman kazanmış olduk.

Bir ekip olarak uyumlu ve düzenli bir iş paylaşımı ile almış olduğumuz işleri yerine getirmenin gururunu yaşıyoruz. Tüm bu süreçte yerli müşterilerimizle gerek telefon gerek skype gerekse discord üzerinden canlı olarak irtibata geçerek yapılması istenilen işler konusunda yardımcı olduk ve olmaya da devam ediyoruz.

Bu süreçte içerisinde tüm müşterilerimizin işleri kendi istekleri doğrultusunda bizzat tarafımızca gerçekleştirilmiş oldu. Bu her bir müşterilerimiz için geçerli bir politikadır. Çünkü yaptığımız işi biliyor ve profesyonel anlamda karşılıklı sevgi ve saygı çerçevesinde işlerimizi yürütmeye çalışıyoruz.

Bizlere destek olan tüm XenTR.Net ailesine canı gönülden teşekkür ediyor çıkmış oldukları bu yolda başarılarının artarak devam etmesini diliyoruz. İyi varsınız.

Saygılar...

XenTR.Net Ekibi

Bilgi Kaynak Erişimi
https://xentr.net/

En Çok Tepki Alan 5 Mesaj

XenTR Osman Abi exclusive light tema çok güzel.. Ellerine sağlık youtube da xenforo kurulum videolarıma bile millet yorum yapıyor. Abi temanı ver diye.. ;) Diyorum tema lisanslı.. Lisanslı mal verilmez.. Abi çok fazla tema ile ilgili geri dönüş aldım. Bir tane bile olumsuz geri dönüş almadım. Çok teşekkür ederim. Bir de abi

[XTR] Image Hosting 1.0.2
Remote upload images to Imgyukle.
isimli eklentin için çok sağol.

Bir de XDinc eklentilerin muhteşem.. Özellikle de bir tanesini

[XTR] Pregnancy Calendar 1.0.0
This add-on allows you to show a pregnancy information block to track your pregnancy stages and follow your baby's development week by week.
çok beğendim.

Bebek Forum xentr.net den önce farklıydı. xentr.net sonrası çok daha farklı adam oldu...

Ayrıca Sota sana da resim upload cdn subdomain olaylarında.. Ve cloudflare ek firewal kuralları için çok teşekkür ederim. Her gün saldırı alan Bebek Forum artık hiç saldırı almıyor.

Kunteper ve HytaleTurkiye Hasip sizin de desteklerinizden dolayı çok teşekkür ederim.
XenTR XDinc HytaleTurkiye Kunteper Sota ve diğer bütün xentr üyeleri ve xentr.net siz de iyi ki varsınız. xentr.net öyle ki sanki tutku oldu... Uğramadığım gün yok. Sadece gelişmelerden haberdar olmak değil. Varlığınızı bile hissetmek gelip sıcak ortamda vakit geçirmek bile çok güzel.. Hepinize çok teşekkür ediyorum. İyi ki varsınız....

bebekforum sizler varsanız bizler de varız. Yeter ki birlik olalım. Bizler bir olduğumuz sürece güçlüyüz. ;)

XenTR Osman Abi exclusive light tema çok güzel.. Ellerine sağlık youtube da xenforo kurulum videolarıma bile millet yorum yapıyor. Abi temanı ver diye.. ;) Diyorum tema lisanslı.. Lisanslı mal verilmez.. Abi çok fazla tema ile ilgili geri dönüş aldım. Bir tane bile olumsuz geri dönüş almadım. Çok teşekkür ederim. Bir de abi

[XTR] Image Hosting 1.0.2
Remote upload images to Imgyukle.
isimli eklentin için çok sağol.

Bir de XDinc eklentilerin muhteşem.. Özellikle de bir tanesini

[XTR] Pregnancy Calendar 1.0.0
This add-on allows you to show a pregnancy information block to track your pregnancy stages and follow your baby's development week by week.
çok beğendim.

Bebek Forum xentr.net den önce farklıydı. xentr.net sonrası çok daha farklı adam oldu...

Ayrıca Sota sana da resim upload cdn subdomain olaylarında.. Ve cloudflare ek firewal kuralları için çok teşekkür ederim. Her gün saldırı alan Bebek Forum artık hiç saldırı almıyor.

Kunteper ve HytaleTurkiye Hasip sizin de desteklerinizden dolayı çok teşekkür ederim.

XenTR XDinc HytaleTurkiye Kunteper Sota Hasip

Abi bu iki fotoğraf neyin fotoğrafı biliyor musunuz?

GÜVENİN FOTOĞRAFI...!

YILLARIN DOSTLUĞUNUN FOTOĞRAFI...!

GÜVENMEDİĞİM DOST OLMADIĞIM HİÇ KİMSEDEN DESTEK ALMAM...!

GÜVENMEDİĞİM HİÇ BİR İÇERİK BARINDIRMAM...!!!!

Bu güzel dilekleriniz için teşekkürler. Sitenizde başarılarınızın devamını dilerim. ;)

Quick Jump
2,620Konular
12,449Mesajlar
1,428Kullanıcılar
Geri