Sorun Cevaplayalım

XenForo hakkında merak ettiğiniz tüm soru(n)lara 7/24 destek.

Çözümlenmiş Sorunlar

Yaşanan sorunların kolay çözüm yolları ve anlatımları.

Destek Ekibimiz Sizlerle

Ücretli destek talepleri ve özel hizmetler için yanınızdayız.

  • Sitemize kayıt olurken XenForo lisans doğrulaması isteğe bağlıdır. Lisans doğrulmasını hesap alanınızdan kayıt sonrasıda gerçekleştirebilirsiniz ve forumu aktif olarak kullanabilirsiniz fakat ürün satın almak yada premium kategoride yer alan eklentileri indirebilmek için lisans doğrulması gereklidir. Lütfen doğrulama sürecinde kullandığınız lisansın ID kodunu girin. ID doğrulama kodunuz XenForo Müşteri (Customer Area) bölümünde "Token number" olarak bulunuyor.

XENTR.NET Hepimize Hayırlı Uğurlu Olsun.

Kullanıcı Değerlendirmesi
5.00 Oylama

Bebak

Kayıtlı Kullanıcı
XenTR Üyesi
Premium
Katılım
19 Mar 2019
Mesajlar
57
Tepki puanı
53
Puanları
18
Üye ID
34

İtibar Puanı:

Merhabalar, ben İstanbul'dan katılıyorum.

XenForo konusunda yaklaşık 5 aylık bir tecrübem var. Ve sürekli kendimi geliştirmeye çalışıyorum.

Gelişimin çıkış noktası soru sormaktır. Bu ve benzeri siteler doğru kullandığınzıda başarıya giden yolda en iyi dostunuzdur.

Bu beş aylık süreçte çok fazla deneme yanılma yoluna gittim. Malum karşımızda büyük bir rakip var "Sosyal Medya" ve günümüz şartlarında kullanıcının ilgisini çekmek çok zor. Çekseniz bile bunu kalıcı hale getirmeniz lazım. Bu süreçte birçok siteden destek almaya çalıştım.

Site kurucusu @Ovunc Dinc 'e resmî siteden mesaj attığımda samimiyetle cevap vermişti. Bu siteyi orada keşfettim. Girişte lisans kodu istenmesi harika bir özellik. Genel olarak baktığımda ilk izlenimim saygılı ve güvenli bir site olduğunu söyleyebilirim. Bu sitenin kalitesiyle diğer destek sitelerini geride bırakacağını düşünüyorum. Lütfen çizginizi bozmayın.

Bir örnek vermek gerekirse şuan popüler olan bir destek sitesinde bir konuda yardım istemiştim. Aldığım cevap "çay kahve de ister misin?" oldu. Ve bu kişiye aynı düzeyde cevap verdiğimde uzaklaştırıldım. Umrumda bile değil. Ha ne oldu engelleyince düzenli giriş yapan aktif bir kullanıcıyı kaybettin.

Bu sitede seviyeli bir ortam var. Lisanslı kullanıcı engeli koymanız büyümenizi geciktirecektir ama uzun vadede çok daha iyi yerlere geleceğinize inanıyorum.

Başarılar dilemek abes olur, zaten başarılısınız. Ben bu başarınızın devamını ve artarak büyümesini diliyorum.

İyi çalışmalar.
 

Ovunc Dinc

XenTR Ekibi
Yönetici
Admin
XenTR Mod
Müşteri
XenTR Üyesi
Premium
Katılım
2 Şub 2019
Mesajlar
558
Tepki puanı
1,179
Puanları
93
Web Sitesi
xentr.net
Üye ID
3

İtibar Puanı:

Değerli arkadaşım,
Öncelikle samimi ve içten yaklaşımın için teşekkürler.

Hepimizin gayesi çok açık ve net olarak bilginin paylaşılması durumunda değer kazanacağı yöndedir.
Biz ekibimizi ve altyapımızı oluştururken kendimizi birinci sırada görmek adına değil bizleri destekleyen katılımcıların sorunları sorunlarımız, istekleri taleplerimiz düşünceleri hedeflerimiz olabilecek bir platform oluşturmaya çalıştık.

Bu yüzden XENTR'nin sorunu çözülünceye kadar online olan katılımcıya değil güvenle inşa edilmiş dostlara ihtiyacı var. Bizim üye katılımcı sayımızın az olması yada olabileceği gibi bir kaygımız olmayacak. Kimsenin rakibi değiliz, rakip olarak görenler gelişimi ötekileştirmek isteyen ve bu yaklaşımı anlayamayan kullanıcılardır.

Lisanslı üye grubu ve bu doğrultuda yapılan kayıt işlemi bizim geleceğe yönelik atacağımız adımların hepimiz adına daha kaliteli olabilmesi adına kurgulanmıştır.
Ek olarak belirtmek isterim ki, bu platform bir gecede kurulmadı "Yönetim ve Destek Ekibi" kendi alanlarında uzman kişilerden oluşmaktadır bu yüzden site kurucusu kelimenizi affınıza sığınarak değiştirmek isterim. Biz bir ekibiz ve farklı olmak adına iyi işlere imza atmak istiyoruz bu bir yarış değil hobi ve keyifli vakit geçirmek istiyoruz.

Görmüş olduğunuz gibi ücretsiz uygulamaların yanında "Ticari ürünlerimizin" bulunduğu bir sayfamız da var bu bizim sürdürülebilirlik ve devamlılığımızın sağlanabilmesi adına sergilemiş olduğumuz emeğin yansımasıdır.

İlginiz ve aramızda olarak desteklediğiniz için müteşekkiriz.
Saygılarımızla,

XENTR Yönetimi
 

XenMake

XenTR Ekibi
Yönetici
Admin
XenTR Mod
Müşteri
XenTR Üyesi
Lisanslı Üye
Premium
Katılım
2 Şub 2019
Mesajlar
62
Tepki puanı
90
Puanları
18
Üye ID
2

İtibar Puanı:

Merhaba sayın @Bebak

Öncelikle güzel dilekleriniz için teşekkür etmek isterim. Topluluğumuza hoş geldiniz. Bizler burada ne bir rakip nede bir iddia için buradayız. Amacımız bir ekip olarak XenForo konusundaki birikimlerimizi elimizden geldiğince doğru bir şekilde aktarabilmek, paylaşabilmek.

Evet günümüz şartlarında sosyal medya, forum sistemlerine olan ilgiyi büyük ölçüde azaltmıştır. Ama kendimden örnek ile yola çıkacak olursam şu ana kadar öğrendiğim bir çok bilgiyi yine forumlardan edindiğim bir gerçektir. Amaç çok büyümek değil zaten amaç doğru bilgiyi doğru kullanıcılara iletebilmek.

Bizim de elbet hatalarımız ve içinden çıkamayacağımız durumlar söz konusu olacaktır, ne var ki her türlü sorunu yine hep birlikte paylaşarak, destek olarak aşacağımıza inanıyorum.

Buradaki oluşumumuz bir forum sistemi açmak değil önemli olan onun arkasında gerçekten durabilmektir. Biz kendimize bu konuda güvendiğimiz için buradayız.

Tekrardan iyi dilekleriniz ve desteğiniz için teşekkür eder saygılar sunarım.
 

Ovunc Dinc

XenTR Ekibi
Yönetici
Admin
XenTR Mod
Müşteri
XenTR Üyesi
Premium
Katılım
2 Şub 2019
Mesajlar
558
Tepki puanı
1,179
Puanları
93
Web Sitesi
xentr.net
Üye ID
3

İtibar Puanı:

Hayırlı olsun güzel ve temiz bir tasarım. Bazı tasarımsal özelliklerin bende de olmasını isterdim :)
Teşekkür ederiz aramıza hoş geldiniz.
İsteklerinizi belirtin bu yönde açıklamalar yapmaya çalışalım.
 
Üst