Bilgi XenTR.Net Faaliyetleri Hakkında Bilgilendirme!

Bilgi XenTR.Net Faaliyetleri Hakkında Bilgilendirme!
7
6K

XenTR

Yönetici
XenTR Mod
Licenced
SMS Confirmed
Herkese Merhaba Değerli XenTR sakinleri;

XenTR.Net web sitemizi açtığımız günden bugüne değin bir çok yararlı faaliyetler gerçekleştirmiş bulunuyoruz. Kimi zaman sıkıntılı süreçler yaşadık, kimi zaman çok eğlendik. Web sitemiz açılalı bugün tam olarak 1 YIL 1 AY 19 GÜN olmuş. Bu süreçte bir çok ücretsiz eklenti ve bir çok makale hazırlayarak siz değerli forum sakinlerine yardımcı olmaya çalıştık.

Geliştirmiş olduğumuz çeşitli eklenti ve tasarımlar ile bir çok XenForo site sahiplerinin takip ettiği bir yer haline geldik. Bu bir yıl içerisinde sanal alem de olsa bir çok yeni dostlar yeni arkadaşlar edindik. Biliyoruz ve inanıyoruz ki bu siteyi ziyaret eden her kullanıcı bir alan adını bir alan adı da bir topluluğu temsil etmektedir. Bu doğrultuda ilişkilerimizi ve seviyemizi sürekli olarak yükselterek geliştirme çabası içerisinde olduk.

Bizlere vermiş olduğunuz destek için sizlere teşekkürü bir borç biliriz. Bizler de sizlerin bu desteğinize layık olabilmek adına sürekli çalışıyoruz. Sağ olun var olun.

Burada sizlere faaliyetlerimiz hakkında bazı bilgiler vermek istiyorum. XenTR.Net olarak her şeyden önce tüm ürünlerimizin kullanıcı dostu olması yönünde büyük çabalar vermekteyiz. Çünkü her kullanıcı ciddi bir bilgi sahibi olmayabilir. Bunun bilincinde olarak talep edilebilecek istekleri önceden değerlendirerek kullanıcıya sadece bir tık işlemi kadar kolay özelleştirmeler sunmaya gayret ediyoruz.

Şu ana kadar ticari ürünlerimizde bunu tüm samimiyetimle söylemek istiyorum öyle çok fazla sayfalar dolusu geri bildirim almış değiliz. Bununla aslında gurur duyuyorum dersem yalan olmaz. Geri bildirimler ancak ürünün özelliğinin geliştirilmesi konusunda olmalıdır. Hata raporları ile boğuşmayı açıkçası kimse istemez. Ancak insanız nihayetinde bizler de hatalar yapabiliriz. Yapılan hataların çözümü de yine bizleriz. Karşılıklı anlayış çerçevesinde her tür sorunun üstesinden gelebiliriz. Çünkü yapmış olduğumuz işi seviyoruz.

Gelelim yapmış olduğumuz faaliyetlerimize:
  • Forum Yazılımı taşıma hizmetleri (Diğer forum yazılımlarından XenForo 'ya geçiş)
    XenTR.Net olarak şu ana kadar bir çok forum yazılımından XenForo'ya göç işlemlerini sorunsuz bir şekilde gerçekleştirmiş bulunuyoruz. Sanırım burada her birini yazmak oldukça uzun sürecektir.
  • Forum kurulum ve ayarları
    Hani diyorlar ya anahtar teslim o misal. Her şey dahil bir hizmet. Bunu çoğu zaman ücretsiz olarak gerçekleştirdik. ;)
    Her an müşterilerimiz ile gerek telefon, gerek destek talebi, gerekse canlı olarak Skype üzerinden her an iletişim halinde olduk. Günün hangi saati olursa eğer uygun isek anında dönüşler sağladık.
  • Ücretsiz Eklentiler
    Kaynaklar alanında forumlar için yararlı kendi geliştirdiğimiz bir çok ücretsiz eklentiyi yaptık ve paylaştık. Bize ait ücretsiz ürünlerin yabancı warez sitelerinde VIP olarak satıldığını da gördük. :p
  • Ücretli Eklentiler
    Şu ana kadar 30'a yakın birbirinden güzel eklentiler yaptık. Bu eklentileri kullanan müşterilerimizden çok olumlu yanıtlar aldık. Geri bildirimler genel olarak yeni seçeneklerin eklenmesi yönünde oldu. Bunun dışında kişisel olarak özel eklenti taleplerini karşıladık ve karşılamaya devam ediyoruz.
  • Ücretli tasarımlar
    Şu ana kadar mağaza alanında 9 adet birbirinden güzel temalar yer almaktadır. Tıpkı ücretli eklentilerimizde olduğu gibi tasarımlarımız da tüm dünya genelinde tercih edilmektedir. Bu sayede Türkiye dışından da bir çok müşterimiz bünyemize katılmıştır. Çünkü tasarımlarımız genel olarak her kesime hitap edebilmekte ve hemen hemen tüm eklentiler ile sorunsuz çalışacak şekilde üretilmektedir. Hızlı ve görsel açıdan zengin ve bir o kadar özelleştirilebilir yapısı sayesinde kullanan herkes tarafından büyük beğeni toplamıştır. Aynı zamanda kişisel özel tasarımlar yapmayı da sürdürmekteyiz. Bu tür talepleri destek sistemimiz üzerinden iletmeniz yeterli olacaktır.
  • Özel Sayfa tasarımları
    XenForo varken başka yazılım kullanarak bir Portal oluşturmak her zaman bana anlamsız gelmiştir. Bir sistemin içerisinde mevcut olan bir yapıyı kullanmamak bence büyük bir kayıptır. XenForo sayfa yapısı ile harika bir portal oluşturulabilir. Bu konuda özel tasarım isteyen bir çok kişiye bu hizmeti sağlamaktayız. Bu beğendiğiniz bir HTML vs sayfaları olabilir sorun değil bu konuda sorunsuz bir şekilde XenForo ile uyumlu olacak şekilde entegrasyon işlemi gerçekleştirebiliriz.
  • Ödeme sistemleri entegrasyonları
    Web siteleriniz için ödeme sistemleri konusunda yardımcı olabiliriz. Ödeme almak XenForo'da şu aşamada gerçekten bir problem ve bu problemi çözme konusunda danışmanlık hizmeti veye özel çalışmalar sunabiliriz.
  • Mağaza veya Kaynaklar sayfalarının Özelleştirilmesi
    Eğer bir satış sayfanız veya Kaynaklar sayfanız var ise bu konuda isteğiniz doğrultusunda özelleştirmeler sunabiliriz.
  • Abonelik Sistemleri
    XenForo'da yerleşik olarak gelen kullanıcı yükseltme sayfalarınızı özelleştirerek forumunuzun gelirlerinin artırılmasında yardımcı olabiliriz.
Kısacası XenForo web siteniz için aklınızdan geçen tüm hizmetleri mümkün olduğunca çözmeye muktedir olduğumuzu düşünüyoruz.

Her geçen gün büyümeye ve büyüdükçe daha yararlı işler çıkarmaya özen gösteriyoruz.

Herkese saygı ve sevgilerimi sunarım.

XenTR.Net Yönetimi

Bilgi Kaynak Erişimi
https://xentr.net/
Son düzenleme:

En Çok Tepki Alan 5 Mesaj

Böylesine güzel düşünce ve yorumlarınız bizleri de motive etmektedir.. Allah bize sağlık sıhhat verdiği sürece sizlerin yanında olmaya çalışacağız inşallah. Umarız bu birlikteliği en iyi şekilde temsil ederiz.

Hepinize güzel düşünceleriniz için ayrı ayrı teşekkür ederim.
Destekleriniz gerçekten azımsanmayacak kadar çok...
Teşekkür ederim herşey için..
Başarılarınızın devamını dilerim ?

Destekleriniz gerçekten azımsanmayacak kadar çok...
Teşekkür ederim herşey için..
Başarılarınızın devamını dilerim
Güzel yorumunuz ve desteğiniz için teşekkür ederim. ;)

Ben kendi adıma gerek sitemin xenforaya tasınması gerek tasındıktan sonra dile getirdigim her destek talebimde her fırsatta yapılan destek adına cok memnununm iyiki buradayım hersey için tesekkürü sizlere bir borç bilirim acıkca söylemek gerekirse burada buldugum doztlugu suamki hayatımda cok az gördüm basarılarınızın devamını dilerim

Ben kendi adıma gerek sitemin xenforaya tasınması gerek tasındıktan sonra dile getirdigim her destek talebimde her fırsatta yapılan destek adına cok memnununm iyiki buradayım hersey için tesekkürü sizlere bir borç bilirim acıkca söylemek gerekirse burada buldugum dostlugu suanki hayatımda cok az gördüm basarılarınızın devamını dilerim

Her ne kadar bebek forum un xenforo altyapısına geçişini ben yapsam da xenforo ya geçtiğim ilk günden beri bu ekibi çok iyi tanıyorum. Ve çok güveniyorum. Kodlarında en ufak bir sıkıntının bile olmadığını çok iyi biliyorum. Güvenmediğim yerden destek almam. Onun için buradayım.

Moderatörün son düzenlenenleri:
Xenforo sisteminin temel taşlarından birisi olan bir site türkiye degil sadece yurt dışında bile bu kadar kaliteli iş yapan siteler forumlar yok gerçekten iş ahlakı olarak level atlamış birisiniz sizi tebrik ediyorum umarım bu şekilde böyle devam eder insanlar sizler sayesinde mutlu olmaya devam eder.

Son düzenleme:
Böylesine güzel düşünce ve yorumlarınız bizleri de motive etmektedir.. Allah bize sağlık sıhhat verdiği sürece sizlerin yanında olmaya çalışacağız inşallah. Umarız bu birlikteliği en iyi şekilde temsil ederiz.

Hepinize güzel düşünceleriniz için ayrı ayrı teşekkür ederim.

Quick Jump
2,620Konular
12,449Mesajlar
1,428Kullanıcılar
Geri