Bilgi XenMake Kapsamını Genişletiyor

Bilgi XenMake Kapsamını Genişletiyor
4
2K

XenMake

Active member
Katılım
3 Şub 2019
Mesajlar
135
Tepki puanı
124
Puanları
43
Bu değerli topluluk içerisinde bir çok kullanıcının bilmesi gereken noktaları üyelerimize sırası ile aktarmak istiyoruz.
Yolculuğumuzun her adımını paylaşmak her farklı konunun içinde yeni bir hevesle bu işe sarılmak bizler açısından heyecan verici.

Uzun yıllardır XenForo ve IPS üzerine gerek tema gerekse uygulamaları ile hizmet veren XENMAKE ve IPSMAKE ürünleri bir çok kullanıcıya official forumlar ve kendi sayfaları ile destek ve hizmet verdi.

422

Ürünlerinin tamamında yenilikçi ve öncü olmayı hedefleyen bu değerli adreslerden XENMAKE ile bugün birlikteliğin daha da güçlenerek tek bir çatı altında toplandığını ve bu noktadan tüm dünyaya hizmet verileceğini sizlere bildirmek bizim için ayrıca gurur verici.

Projenin ana hedeflerinde yer alan bu kapsam değişikliği ile siz değerli kullanıcılara daha kaliteli hizmet verebilmek, hızlı dönüş sürelerine erişebilmek, güçlü bir ekiple problemlerinize çözüm üretmek, gerek tasarım gerekse uygulamalar ile kullanıcı dostu ürünler sergilemek, adına bu değişimin hepimize katkı sağlayacağını düşünüyoruz.

Belki bir çok kez ifade ettiğimiz cümleleri tekrar dile getireceğiz, belki gittiğimiz yolları tekrar yürüyeceğiz belki çözümlerini yazdığımız konuları tekrar gündeme alacağız, belki de hedeflediğimiz noktada dinlenirken yeniden sıfırdan başlayacağız;

Ama biliyoruz ki,

Gideceğin yoldan eminsen, engeller 'dinlenme noktan' olmaktan öteye gidemez.

Biz hedefimizi en iyi hizmeti verebilmek adına belirledik ve bu hedefe ulaşmak adına yolculuğun her anı bizim için keyifli olacaktır.
Tüm değerli müşterilerimizin ve kullanıcılarımıza aramızda bulunduğunuz ve destek olduğunuz için teşekkür ederiz.
 
Bilgi Kaynak Erişimi
https://xentr.net/
Teşekkür ederiz. Umarız hep birlikte daha iyi yerlerde olacağız.
 
Quick Jump
2,641Konular
12,490Mesajlar
1,442Kullanıcılar
ogulcanSon Üye
Geri
Üst