Welcome to XENTR - Think Different and Make it...

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Bilgi XenForotr Yeniden Aktif

Ovunc Dinc

XenTR Yönetici
Admin
XenTR Mod
Lisanslı Üye
Müşteri
SMS Confirmed
XenTR Üyesi
Web Sitesi
xentr.net
Değerli arkadaşlar,
Türkiye'de XenForo için destek alınacak toplulukların artması hepimiz adına sevindirici bir durumdur.
Bu haberi severek yapmanın bize onur vereceğini düşündüğüm için bildirimi bizzat kendim yayınlamak istedim.

Sizlerinde bildiği gibi daha önce ekibimizde yer alan değerli arkadaşımız MySimS3k® xenforotr alan adı ile destek vermek adına tekrar bu topluluğu hayata geçirmiştir.

Kendisine ve ekibine yeniden hayırlı olmasını diliyoruz, Biz kaliteli hizmet verecek alanların kullanıcılar için artmasını temenni ederek, bu düzenin hepimiz adına bir seviyeyi oluşturması için her türlü desteğe hazır olduğumuzu belirtmek isteriz.

Saygılar sevgiler

MySimS3k®

Mehmet Yılmaz Şimşek
Yasaklı
Web Sitesi
xenforotr.com
İyi dilekleri için herkese teşekkürler çıktık bakalım bir yola umarım yüzümüzü kara çıkarmayız

mustafa

Kayıtlı Kullanıcı
XenTR Üyesi
İşte bu efsane desem abartmış olurmuyum ? @MySimS3k® hocam hayırlı olsun bu habere çok sevindim sitede üyeliğim vardı ilk günlerim aklıma geldi :(

XenTR

XenTR Yönetici
Admin
XenTR Mod
Lisanslı Üye
Müşteri
SMS Confirmed
XenTR Üyesi
Web Sitesi
xentr.net
Kardeşim yolun ve bahtın açık olsun. Umarım dileğin gerçekleşir. Hayırlı olsun tekrardan. (y)

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8