Eklenti İsteği Xenforoda Çoklu ödeme yöntemi olan sistem yokmu

ramooo19

Banned
Xenforoda Çoklu ödeme yöntemi olan sistem yokmu

misal iyzico paytr vb. sistemleri rahatlıkla entegre ettirebilmek için eklenti yokmu ??

misal iyzico paytr vb. sistemleri rahatlıkla entegre ettirebilmek için eklenti yokmu ??

Bu konuda ödeme sağlayıcılar için açık öneriler ve talepler var yakında gündeme alınacağını düşünüyorum.
Örneğin : [JUM] Payment Providers

Bu konuda geliştiriciye talebinizi yazabilirsiniz.

XenForo için hali hazırda Türkiye'de ödeme almak için yazılmış bir eklenti bulunmamaktadır. Ancak sanal para için ödeme alınabilmesi için bir eklentimiz mevcuttur.

Bu konuda aslında bir çalışmamız var ama henüz neticelenmiş değil. Shopier ile ödeme alma konusunda eklenti üzerinde çalışıyoruz. Yukarıda sözünü ettiğiniz ödeme yöntemleri için şirket olmak gerekiyor. Eğer bir şirketiniz var ise ilgili sistemlerinin geliştiricilerinden yardım talep edebilirsiniz.

XenForo için hali hazırda Türkiye'de ödeme almak için yazılmış bir eklenti bulunmamaktadır. Ancak sanal para için ödeme alınabilmesi için bir eklentimiz mevcuttur.

Bu konuda aslında bir çalışmamız var ama henüz neticelenmiş değil. Shopier ile ödeme alma konusunda eklenti üzerinde çalışıyoruz. Yukarıda sözünü ettiğiniz ödeme yöntemleri için şirket olmak gerekiyor. Eğer bir şirketiniz var ise ilgili sistemlerinin geliştiricilerinden yardım talep edebilirsiniz.

peki bu lisans sınırsızmı ??

gerekli onayları ve izinleri aldım sadece entegrasyon kaldı :)

peki bu lisans sınırsızmı ??
Bu coinpayments aracılığı ile ödeme almanıza imkan verir. Lisans ile ilgili olarak ürüne ait bilgiler ürün sayfasında yer almaktadır.

Eğer diğer ödeme sistemlerinden onay almış iseniz ilgili kuruluşların geliştiricilerinden bu konuda yardımcı olmalarını talep edebilirsiniz.

Quick Jump
2,620Konular
12,449Mesajlar
1,428Kullanıcılar
Geri