Yardım Xenforo ve Tema Son Sürüm Güncellemesi Yaptım Child Temada Eski Şablon Sorunu

Yardım Xenforo ve Tema Son Sürüm Güncellemesi Yaptım Child Temada Eski Şablon Sorunu
10
4K

bebekforum

Licenced
SMS Confirmed
Soru 1 : Xenforo en son versiyon olan xenforo2.1.10 Patch 2 ye geçiş yaptım. Temanın eklenti kısmını yükledim.
[XM] XenMake Style Properties 1.0.4

Bundan sonra tema upload olarak belirtilen dosyayı ftpden attım. xml dosyasını da yükledim. Eski şablon hatası sadece sanıyorum bebekforumtemasında var(child tema ) bu sorunu nasıl düzeltebilirim?

eskisablon1.png
eskisablon2.png

Moderatörün son düzenlenenleri:
yedek alıp merge e tıklar mısın abi

eski versiyonda yedek aldım. Forum en son hali bir eski versiyonda yedekli...

merge ye tıklamak dışında başka bir yolu daha vardı diye hatırlıyorum...

bebek forum child temasının page container ını yedek alıp.. bakıyorum hemen

Özelleştirilmiş şablonlar, son güncellemeleri temel alınan şablonun son güncellemesinden önce olduğu zaman eski hale gelir, çünkü bunlar en son değişiklikleri içeremez. En son özelliklerin ve hata düzeltmelerinin beklendiği gibi çalışmasını sağlamak için bu şablonlar güncellenmelidir. Üçüncü taraf bir stil kullanıyorsanız, şablonlarınızı güncellemek için yeni bir sürüm yükleyebilirsiniz.
Eski versiyona ait şablon bulunmamaktadır.

bu konuda osman abi yardımcı olsa daha iyi olucak çünkü temanın yapımcısı o

bebekforum geç cevap için üzgünüm. Ana temayı güncelledikten sonra alt temanız da yer alan şablonlarda düzenleme yapmışsanız bu normaldir. Çünkü değişiklikler değiştirilmiş alt tema şablonlara uygulanmaz. Bunu ya şablon birleştirmesi ile bu genelde uygun değildir, yada ana tema da yer alan şablon ile alt temada yer alan aynı şablonları karşılaştırarak gerekli düzenlemeyi yapmalısınız.

Bu tarz siteler ile değişiklikleri görebilirsiniz.

Quick Jump
2,620Konular
12,449Mesajlar
1,428Kullanıcılar
Geri