XenForo Resource Manager 2.1.4 - Türkçe Dil Paketi 1.0.0

Çeviri XenForo Resource Manager 2.1.4 - Türkçe Dil Paketi 1.0.0 1.0.0

indirmek için izniniz yok
Çeviri XenForo Resource Manager 2.1.4 - Türkçe Dil Paketi 1.0.0
5
8K

XDinc

Yönetici
XenTR Mod
Customer
SMS Confirmed
Ovunc Dinc Kullanıcımız yeni bir kaynak oluşturdu:

XenForo Resource Manager 2.1.4 - Türkçe Dil Paketi 1.0.0 - XenForo 2.1.4 - Kaynak Yöneticisi için hazırlanmış Türkçe dil paketidir.

XenForo Resource Manager - Kaynak yönetimi için hazırlanmış Türkçe Dil paketidir.
Çeviri %100 olarak tamamlanmıştır ve panel ve API yönetim alanları dahil eksik yada hatalı alanı bulunmamaktadır.

XFRM 2.1.4 sürümü için revize cümle kontrolleri gerçekleştirilmiştir. Yarım ve/veya hatalı çevrilmiş dil paketleri ile karşılaştırmayın.

En ufak bir bağlantı, reklam ve/veya izinsiz URL eklemesi içerikte yoktur.
Tüm kullanıcıların özgün bir şekilde kullanabilmesi adına hazırlanmıştır.

Sitemizde...

Bu kaynak hakkında daha fazla bilgi ...

Aynı eklentiyi farklı amaçlarla kullanmak için. Kategori bazlı çeviri mümkün mü?

Örneğin bazı kategoriler için eklentiyi kaynak değil makale gibi çevirmek istiyorum.

Örneğin kaynaklar eklentisini kullanıyorsunuz diyelim dil dosyanızı revize ederek kullanabilirsiniz. Kaynak geçen tüm kelimeleri makale olarak değiştirebilir ve kullanabilirsiniz. Umarım doğru anlamışımdır.

Aslında tam olarak öyle değil. 1 eklentiyi 2 amaçla kullanmak istiyorum.

kaynaklar çevirsi kalacak. kategoriler oluştuyoruzya bir kategoriye gelince kaynak değil artık makale olacak.

Aslında tam olarak öyle değil. 1 eklentiyi 2 amaçla kullanmak istiyorum.

kaynaklar çevirisi kalacak. kategoriler oluştuyoruzya bir kategoriye gelince kaynak değil artık makale olacak.

Tamam dil paketinde buna göre revizyon yaparsınız.
Sadece ilgili alanı.

Quick Jump
2,620Konular
12,449Mesajlar
1,428Kullanıcılar
Geri