Yardım Xenforo postbit icon ekleme yazı kaldırma

Yardım Xenforo postbit icon ekleme yazı kaldırma
13
2K
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Zombeyi

Active member
Katılım yazan soldaki bölüm yerine icon eklemek istiyorum, fakat çözemedim.

Ek olarak bir postbitte css olarak değişiklik yaptım ama diğerlerine de yansıyor.
Nasıl halledebilirim acaba?

Css olarak yaptığınız değişiklik field_id bazında olmadığı için verdiğiniz renk ve tasarım kodlarını diğerine de yansıtmış.
ID bazında yaparsanız sorunu çözersiniz.
Saygılar.

Çözüm

Css olarak yaptığınız değişiklik field_id bazında olmadığı için verdiğiniz renk ve tasarım kodlarını diğerine de yansıtmış.
ID bazında yaparsanız sorunu çözersiniz.
Saygılar.

XenTR Birde hocam bu konu hakkında yardım almak istiyorum, 2 tasarım kodları birbirine yansıyor.​

Site adresinizi özelden atarsanız daha net olabilirim.

postbitte css olarak değişiklik yaptım ama diğerlerine de yansıyor.
Aşağıdaki kalıbı kullanabilirsiniz. Ben sadece yolu gösterebilirim. Yapmak istediğiniz şekillendirmeleri bu kalıp doğrultusunda gerçekleştirebilirsiniz.
CSS:
Dear Guests, welcome! Please, Giriş Yap or Kayıt Ol to view hide content!

Zombeyi aslında bu konuda bir karar vermeniz daha doğru olacaktır.

İlgili kodlarınız nerede ise o şablona vermek istediğiniz classları belirleyiniz ve o classlara uygun css biçimlendirmelerinizi yazınız.

Zombeyi aslında bu konuda bir karar vermeniz daha doğru olacaktır.

İlgili kodlarınız nerede ise o şablona vermek istediğiniz classları belirleyiniz ve o classlara uygun css biçimlendirmelerinizi yazınız.
Bir fikrimiz vardıda onun için sormuştum hocam örneğin sol tarafta sizde admin flaması var ya, yetki verdiğimiz kullanıcılar kendi flamalarını oluşturabilecek işte, iconunu adını rengini belirleyebilecek o yüzden class'ı nasıl düzenleyeceğimizi sordum.
Message Macros'da nasıl yeni class ekleyerek bir bölüm ekleriz?

Zombeyi bu konuyu daha fazla uzatmak istemiyorum çok net bir cevap yazacağım bu anlaşılır umarım.
Uygulaman gereken şablon zaten üstte yer alan mesajlarda belirtilmiş. message_macros

3 tane field değerin olduğunu düşünüyorum, bu 3 değere farklı class vermekse amaç uygulaman gereken örnek şöyle olur;

Kod:
Dear Guests, welcome! Please, Giriş Yap or Kayıt Ol to view hide content!

Burada class olarak ifade ettiğimiz değerler yourcustomfieldname-1/2/3 bunlara göre de icon ve CSS değerlerinizi extra.less template içeriğine ekleyin hepsi bu.

Bu açıklamalar sizin için hala çözüm olmadıysa listelenmiş olan ticari ürünleri inceleyiniz.
Saygılar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Quick Jump
2,620Konular
12,449Mesajlar
1,428Kullanıcılar
Geri