Sorun Cevaplayalım

XenForo hakkında merak ettiğiniz tüm soru(n)lara 7/24 destek.

Çözümlenmiş Sorunlar

Yaşanan sorunların kolay çözüm yolları ve anlatımları.

Destek Ekibimiz Sizlerle

Ücretli destek talepleri ve özel hizmetler için yanınızdayız.

• Sitemize kayıt olurken XenForo lisans doğrulaması isteğe bağlıdır. Lisans doğrulmasını hesap alanınızdan kayıt sonrasıda gerçekleştirebilirsiniz ve forumu aktif olarak kullanabilirsiniz fakat ürün satın almak yada premium kategoride yer alan eklentileri indirebilmek için lisans doğrulması gereklidir. Lütfen doğrulama sürecinde kullandığınız lisansın ID kodunu girin. ID doğrulama kodunuz XenForo Müşteri (Customer Area) bölümünde "Token number" olarak bulunuyor.

Yardım Xenforo Meta Keywords Sorunu

bebekforum

Lisanslı Üye
Lisanslı Üye
Web Sitesi
www.bebekforum.net.tr
Üye ID
313

İtibar Puanı:

Site :
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş Yap veya Kayıt Ol anlayışınız için teşekkürler.

Php versiyon: 7.1

Xenforo versiyon: Lisanslı Xenforo 2.0.11

Merhaba arkadaşlar bebekforum seo analizi yaptım. Ve orada gördüm ki; sitenin bütün sorunları halledilmemiş meta keywords yok görünüyor. Ekstra bir seo add-on u da kurdum. O sorun çözülür diye düşündüm ama hala var.

2AF681BC-0AEA-4429-8F62-617C498D2407.png2AF681BC-0AEA-4429-8F62-617C498D2407.png

Son düzenleme:

bebekforum

Lisanslı Üye
Lisanslı Üye
Web Sitesi
www.bebekforum.net.tr
Üye ID
313

İtibar Puanı:

O kadar çok detaya boğuluyoruz ki belki de en önemli şeyler gözden kaçabiliyor.
Bu sorunu nasıl çözebilirim?

MySimS3k®

XenTR Ekibi
XenTR Mod
XenTR Üyesi
Premium
Üye ID
36

İtibar Puanı:

XenForo için en güncel ve en son kodlama teknikleri ile yazılmıştır diye boşuna söylemiyoruz. Google bundan birkaç yıl önce meta keyword kullanımının seo açısından artık hiçbir işlevi olmadığını açıklamıştı. Ve bu yüzden XenForo da keyword kullanımı bulunmamaktadır. Konuyla ilgili olarak şu makaleyi okuyabilirsiniz

Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş Yap veya Kayıt Ol anlayışınız için teşekkürler.