Welcome to XENTR - Think Different and Make it...

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Duyuru XenForo Lisans Doğrulaması Hakkında - XenForo Licence Verification

Ovunc Dinc

XenTR Yönetici
Admin
XenTR Mod
Lisanslı Üye
Müşteri
SMS Confirmed
XenTR Üyesi
Katılım
3 Şub 2019
Mesajlar
1,563
Çözümler
4
Tepki puanı
3,431
Web Sitesi
xentr.net


Değerli arkadaşlar,
Bildiğiniz gibi yeni eklenen özellikleri sizler için test edebilmemiz adına sitemizi sürekli güncel beta sürümleri ile desteklemeye çalışıyoruz.
XenForo 2.2 Beta-6 güncellemesi ile sitemizde bazı değişikliklere gittik bunlardan birisi de Lisans Doğrulama sistemi. Mevcut lisanslı üyelerimizin kapsamlarını ve izinlerini sitemize özgü yeniden düzenlemek ve ileriye dönük Lisanslı üyelerimize ayrıcalıklar tanıyabilmek amaçlı mevcut lisans doğrulaması sistemini farklı bir altyapı ile değiştirdik.

Gerçekleştirilen bu işlem sonrası lisanslı kullanıcılarımızın lisanslarını yeniden doğrulaması gerektiğini sizlere bildirmek isteriz. Bu süreçte size ek zaman kaybettirdiğimiz için bizi bağışlayın her şey sizlere daha iyi hizmet verebilmek adına.
Saygılar.

XenTR Yönetimi

Dear friends,
As you know, we are constantly trying to support our site with current beta versions so that we can test the newly added features for you.

With the XenForo 2.2 Beta-6 update, we made some changes on our site, one of them is the License Verification system. We changed the existing license verification system with a different infrastructure in order to rearrange the scope and permissions of our existing licensed members specific to our site and to grant privileges to our prospective Licensed members.

After this process/update , we would like to inform you that our licensed members need to verify their licenses again.
Forgive us for wasting your time on this process, everything is in order to serve you better.
XenTR Team
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Üst