Welcome to XENTR - Think Different and Make it...

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Duyuru XenForo Hizmetler Sayfası Hayata Geçirildi!

XenTR

XenTR Yönetici
Admin
XenTR Mod
Lisanslı Üye
Müşteri
SMS Confirmed
XenTR Üyesi
Katılım
3 Şub 2019
Mesajlar
1,274
Çözümler
2
Tepki puanı
1,924
Web Sitesi
xentr.net
hizmetler.png
Herkese Merhaba;
XenTR.Net olarak yeni bir hizmet sürecine geçmiş bulunuyoruz. Bu hizmet sürecinde siz değerli kullanıcılarımıza profesyonel anlamda kurulum ve yapılandırma hizmeti vermeyi düşünüyoruz.

Biliyoruz ve bunun farkındayız. Bir çok insan web sitesi kurmak konusunda istek sahibi. Ancak doğru adım nasıl atılır nereden başlamam gerekiyor gibi kendisini meşgul eden sorular yüzünden kararsız kalmaktadırlar. Bu durumda işinin ehli kişileri bulmak onlarla çalışmak istemektedirler.

Bunun için Hizmetler sayfamızı aktif etmiş bulunuyoruz. Bu sayfa üzerinden size uygun olan XenForo kurulum paketini seçerek sorunsuz bir web sitesi kurulum hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Tüm işlemler profesyonel XenTR.Net ekibi tarafından gerçekleştirileceği için siz kahvenizi içerken hazır bir sistemin sahibi olacaksınız. Çıldırtan kurulum adımları , ayar ve hatalardan uzak bir şekilde her an destek alabileceğiniz kendi dilinizde bir ekiple çalışmanın keyfini çıkarın.

Kurulum ve yapılandırma konusunda bir destek talebi kadar yakın bir ekip ile çalışmanın, kendisini bu sektörde kanıtlamış kişilerden hizmet almanın ayrıcalığını yaşayın.

Hizmetler sayfamıza aşağıdaki bağlantıdan erişebilirsiniz.

 
Bilgi Kaynak Erişimi
https://xentr.net/
Son düzenleme:
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Üst