Duyuru XenForo Hizmetler Sayfası Hayata Geçirildi!

Duyuru XenForo Hizmetler Sayfası Hayata Geçirildi!
0
1K

XenTR

Yönetici
XenTR Mod
Licenced
SMS Confirmed
Katılım
3 Şub 2019
Mesajlar
2,150
Çözümler
69
Tepki puanı
2,732
Puanları
113
hizmetler.png
Herkese Merhaba;
XenTR.Net olarak yeni bir hizmet sürecine geçmiş bulunuyoruz. Bu hizmet sürecinde siz değerli kullanıcılarımıza profesyonel anlamda kurulum ve yapılandırma hizmeti vermeyi düşünüyoruz.

Biliyoruz ve bunun farkındayız. Bir çok insan web sitesi kurmak konusunda istek sahibi. Ancak doğru adım nasıl atılır nereden başlamam gerekiyor gibi kendisini meşgul eden sorular yüzünden kararsız kalmaktadırlar. Bu durumda işinin ehli kişileri bulmak onlarla çalışmak istemektedirler.

Bunun için Hizmetler sayfamızı aktif etmiş bulunuyoruz. Bu sayfa üzerinden size uygun olan XenForo kurulum paketini seçerek sorunsuz bir web sitesi kurulum hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Tüm işlemler profesyonel XenTR.Net ekibi tarafından gerçekleştirileceği için siz kahvenizi içerken hazır bir sistemin sahibi olacaksınız. Çıldırtan kurulum adımları , ayar ve hatalardan uzak bir şekilde her an destek alabileceğiniz kendi dilinizde bir ekiple çalışmanın keyfini çıkarın.

Kurulum ve yapılandırma konusunda bir destek talebi kadar yakın bir ekip ile çalışmanın, kendisini bu sektörde kanıtlamış kişilerden hizmet almanın ayrıcalığını yaşayın.

Hizmetler sayfamıza aşağıdaki bağlantıdan erişebilirsiniz.

 
Bilgi Kaynak Erişimi
https://xentr.net/
Son düzenleme:
Quick Jump
2,646Konular
12,521Mesajlar
1,446Kullanıcılar
Geri
Üst