Welcome to XENTR - Think Different and Make it...

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Yanıtlandı Xenforo eklenti geliştirme için kurulum yapmak

XDinc

XenTR Yönetici
Admin
XenTR Mod
Lisanslı Üye
Müşteri
SMS Confirmed
XenTR Üyesi
Web Sitesi
xentr.net
Local alanda çalışmanız sıkıntı yaratmaz.
Dilediğiniz gibi denemelerinizi yapabilirsiniz.

XDinc

XenTR Yönetici
Admin
XenTR Mod
Lisanslı Üye
Müşteri
SMS Confirmed
XenTR Üyesi
Web Sitesi
xentr.net

HytaleTurkiye

XenTR Ekibi
XenTR Mod
Lisanslı Üye
Müşteri
XenTR Üyesi
Web Sitesi
hytaleturkiye.com
Attığınız dersen bakıp zaten giriş kısmını kolaylıkla yaptım ama xenforo listener sisteminden en ufak bir şey anlamadım kullanıcının konu oluşturmasını yakalamak istiyorum ama en ufak bir fikrim yok Getting started - XenForo 2.0 Documentation buradan kurcalamaya çalışıyorum ama mükemmel bir ingilizcem olmadığı için çok zorluk çekiyorum.

XDinc

XenTR Yönetici
Admin
XenTR Mod
Lisanslı Üye
Müşteri
SMS Confirmed
XenTR Üyesi
Web Sitesi
xentr.net
Attığınız dersen bakıp zaten giriş kısmını kolaylıkla yaptım ama xenforo listener sisteminden en ufak bir şey anlamadım kullanıcının konu oluşturmasını yakalamak istiyorum ama en ufak bir fikrim yok Getting started - XenForo 2.0 Documentation buradan kurcalamaya çalışıyorum ama mükemmel bir ingilizcem olmadığı için çok zorluk çekiyorum.

Konu oluşturmasını yakalamak derken burada hedef nedir?
Yardımcı olalım, biz bu konuya şu şekilde bakıyoruz, "Sevmeye öğretebilmek için öğreten kişinin sevmeyi bilmesi şarttır ."
Sizin kendinizi geliştirmeniz bize destek olmanız demektir.
Saygılar.

HytaleTurkiye

XenTR Ekibi
XenTR Mod
Lisanslı Üye
Müşteri
XenTR Üyesi
Web Sitesi
hytaleturkiye.com
Bir "currency" sistemi oluşturmak istiyorum kullanıcı mesela konu oluşturunca para kazanacak mesaj yazdıkca para kazanacak site içerisinde ufak bir "store" dan istediği şeyleri alabilecek bu paralar ile ama php yeterince zorluyor beni birde xenforo girince iyice karıştı kafam :D 🤯

XDinc

XenTR Yönetici
Admin
XenTR Mod
Lisanslı Üye
Müşteri
SMS Confirmed
XenTR Üyesi
Web Sitesi
xentr.net
Bir "currency" sistemi oluşturmak istiyorum kullanıcı mesela konu oluşturunca para kazanacak mesaj yazdıkca para kazanacak site içerisinde ufak bir "store" dan istediği şeyleri alabilecek bu paralar ile ama php yeterince zorluyor beni birde xenforo girince iyice karıştı kafam :D🤯

Buna farklı mantıkla bakın işi kolaylaştırın,
  • Mesaj sayısına göre itibar verin (Terfi sistemi)
  • Terfi alan kullanıcı grubu bazında kaynak için yetkilendirme yapın,
Bu iki koşul sistemin zaten kendi içinde mevcut bunun için eklentiye ihtiyaç yok :)...

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6