Yardım Xenforo Dosya Yükleme Problemi

Yardım Xenforo Dosya Yükleme Problemi
10
3K

wpopti

New member
Merhaba , daha önce hiç bir problem yoktu fakat bugün bir konu gireyim dedim eklediğim dosyanın üzeri çizik olarak ekleniyor yani eklenmemiş oluyor ne txt ne rar ne de zip ekleyebiliyorum görseller aşşağıda

Sebebi nedir bütün izinlere baktım bir problem göremedim ftp izinlerine kadar baktım

Web Site Adresi ; wokeey.com

Bu şekilde olmamasının tek nedeni ilgili dosya uzantıları, boyutları ve dosyalara ait olan grup izinleri ile alakalı bir durumdur. Ancak siz izinleri kontrol ettiğinizi söylüyorsunuz mutlaka bir yerlerde sorun vardır. Sistem standart olarak şu uzantılardaki dosyaları desteklemektedir. zip, txt, pdf, png, jpg, jpeg, jpe, gif Ayrıca buradan admin.php?options/groups/attachments/ ayarlarınızı kontrol edin. Ayrıca dosya yükleme izinlerinizi, boyut ve sayısal değerleri de tekrar gözden geçiriniz.

Bu şekilde olmamasının tek nedeni ilgili dosya uzantıları, boyutları ve dosyalara ait olan grup izinleri ile alakalı bir durumdur. Ancak siz izinleri kontrol ettiğinizi söylüyorsunuz mutlaka bir yerlerde sorun vardır. Sistem standart olarak şu uzantılardaki dosyaları desteklemektedir. zip, txt, pdf, png, jpg, jpeg, jpe, gif Ayrıca buradan admin.php?options/groups/attachments/ ayarlarınızı kontrol edin. Ayrıca dosya yükleme izinlerinizi, boyut ve sayısal değerleri de tekrar gözden geçiriniz.
Öncelikle ilginize minnettarım ,

Gerekli Görseller,

PDF ve diğer uzantılarda da aynı problemle karşılaşıyorum

Bu ayarlarınız doğrultusunda hata yok gibi. Admin panelde sunucu hata günlüğü ile ilgili log kayıtlar vıar mı?

Sunucu izinlerinizi kontrol edin, aktif olan fakat sonradan kapatılan bir modüle olabilir.
Attachment data klasörü izinlerini kontrol edin yazdırılabilir durumda mı? Son yaptığınız değişiklikler neler?

Sunucu izinlerinizi kontrol edin, aktif olan fakat sonradan kapatılan bir modüle olabilir.
Attachment data klasörü izinlerini kontrol edin yazdırılabilir durumda mı? Son yaptığınız değişiklikler neler?
Bu ayarlarınız doğrultusunda hata yok gibi. Admin panelde sunucu hata günlüğü ile ilgili log kayıtlar vıar mı?
İkinizede yardım etme çabanızdan dolayı minnettarım ,

Sunucu'da herhangi ayarlama yapmadım ve son 2 aydır herhangi bir değişiklik yapmadım forumda eklenti v.b benzeri

Eğer arzu ederseniz yönetici bilgilerini iletebilirim

Bu sorun çözüldü mü? Devam ediyor mu? Dilerseniz yardımcı olalım.

Quick Jump
2,620Konular
12,449Mesajlar
1,428Kullanıcılar
Geri