Welcome to XENTR - Think Different and Make it...

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Kullanım tekniği XenForo 2.x Geliştiririci Modu Nasıl Etkinleştirilir?

XenMake

XenTR Yönetici
Admin
XenTR Mod
Lisanslı Üye
XenTR Üyesi
XenMake submitted a new resource:

XenForo 2.x Geliştiririci Modu Nasıl Etkinleştirilir? - XenForo da geliştirici seçenekleri açmak için basit bir öğretici.

Geliştirici (development) modunu etkinleştirme

Geliştirme modu, config.php dosyanızda aktive edilen ve geliştirme dosyalarınızı _output dizinine otomatik olarak yazması için XF'yi tetikleyecek özel bir moddur . Dosya sistemi şablonunun düzenlenmesinin etkinleştirilmesi için bu modun etkinleştirilmesi gerekir.

Ayrıca geliştirme modunun etkinleştirilmesi...

Read more about this resource...

En Çok Tepki Alan 5 Mesaj

Geliştirici modunu aktif bir sitede açmayı önermiyorlardı yanlış hatırlamıyorsam?

Bu konu biraz tartışmaya açık çünkü aktif bir site üzerinde zaten eklenti yada tema geliştirmesi yapmazsınız.
Ama eğer mevcut olan şablon değişiklikleri içerisinde revizyon yapacaksanız bu canlı site üzerinde geliştirici modunu açmadan uygulanacak bir durum değildir.
Ek olarak ben bugüne kadar açık kalması durumunda bir güvenlik açığının doğması gibi bir sıkıntı yaşadığımızı görmedim.
Saygılar.

HytaleTurkiye

XenTR Ekibi
XenTR Mod
Lisanslı Üye
Müşteri
XenTR Üyesi
Web Sitesi
hytaleturkiye.com
Geliştirici modunu aktif bir sitede açmayı önermiyorlardı yanlış hatırlamıyorsam?

XDinc

XenTR Yönetici
Admin
XenTR Mod
Lisanslı Üye
Müşteri
SMS Confirmed
XenTR Üyesi
Web Sitesi
xentr.net

Bu konu biraz tartışmaya açık çünkü aktif bir site üzerinde zaten eklenti yada tema geliştirmesi yapmazsınız.
Ama eğer mevcut olan şablon değişiklikleri içerisinde revizyon yapacaksanız bu canlı site üzerinde geliştirici modunu açmadan uygulanacak bir durum değildir.
Ek olarak ben bugüne kadar açık kalması durumunda bir güvenlik açığının doğması gibi bir sıkıntı yaşadığımızı görmedim.
Saygılar.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6