Yardım Xenforo 2 de üst navigasyonda kullanıcı adını nasıl renklendirebilirim ?

Yardım Xenforo 2 de üst navigasyonda kullanıcı adını nasıl renklendirebilirim ?
6
2K

mustafa

Member
Merhaba,
Xenforo 2 de üst navigasyonda kullanıcı adını nasıl renklendirebilirim ? teşekkürler.

Xenforo 2 de üst navigasyonda kullanıcı adını nasıl renklendirebilirim ? teşekkürler.
Bu alanda manuel bir reklendirme yapmak isterseniz örnek olarak veriyorum extra.less şablonuna aşağıdaki kodu ekleyebilirsiniz.
Kod:
Dear Guests, welcome! Please, Giriş Yap or Kayıt Ol to view hide content!

Bu basit bir işlemdir. Her kullanıcı grubu için yukarıda vermiş olduğunuz renk geçerli olacaktır.

Bu alanda manuel bir reklendirme yapmak isterseniz örnek olarak veriyorum extra.less şablonuna aşağıdaki kodu ekleyebilirsiniz.
Kod:
Dear Guests, welcome! Please, Giriş Yap or Kayıt Ol to view hide content!

Bu basit bir işlemdir. Her kullanıcı grubu için yukarıda vermiş olduğunuz renk geçerli olacaktır.

çok teşekkürler XDinc hocam burdaki eklentiyi güncelleyecekti bu kodda işi görür aslında deneyip yazacağım :)

XenTR hocam benim kastetmek istediğim bu şekilde değil navigasyon bölümünde kullanıcı hangi grupta ise o grubun rengini alsın otomatik eklentiler bunu yapmadığı için kod istemiştim.

XenTR hocam benim kastetmek istediğim bu şekilde değil navigasyon bölümünde kullanıcı hangi grupta ise o grubun rengini alsın otomatik eklentiler bunu yapmadığı için kod istemiştim.

Tamamdır ben gerekli revizyonu yapacağım. Sorun anlaşıldı.

Quick Jump
2,620Konular
12,449Mesajlar
1,428Kullanıcılar
Geri