Welcome to XENTR - Think Different and Make it...

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Yardım Xenforo 2 de üst navigasyonda kullanıcı adını nasıl renklendirebilirim ?

mustafa

Kayıtlı Kullanıcı
XenTR Üyesi
Merhaba,
Xenforo 2 de üst navigasyonda kullanıcı adını nasıl renklendirebilirim ? teşekkürler.

XenTR

XenTR Yönetici
Admin
XenTR Mod
Müşteri
SMS Confirmed
XenTR Üyesi
Web Sitesi
xentr.net
Xenforo 2 de üst navigasyonda kullanıcı adını nasıl renklendirebilirim ? teşekkürler.
Bu alanda manuel bir reklendirme yapmak isterseniz örnek olarak veriyorum extra.less şablonuna aşağıdaki kodu ekleyebilirsiniz.
Kod:
Dear Guests, welcome! Please, Giriş Yap or Kayıt Ol to view hide content!

Bu basit bir işlemdir. Her kullanıcı grubu için yukarıda vermiş olduğunuz renk geçerli olacaktır.

mustafa

Kayıtlı Kullanıcı
XenTR Üyesi
Bu alanda manuel bir reklendirme yapmak isterseniz örnek olarak veriyorum extra.less şablonuna aşağıdaki kodu ekleyebilirsiniz.
Kod:
Dear Guests, welcome! Please, Giriş Yap or Kayıt Ol to view hide content!

Bu basit bir işlemdir. Her kullanıcı grubu için yukarıda vermiş olduğunuz renk geçerli olacaktır.

çok teşekkürler XDinc hocam burdaki eklentiyi güncelleyecekti bu kodda işi görür aslında deneyip yazacağım :)

mustafa

Kayıtlı Kullanıcı
XenTR Üyesi
XenTR hocam benim kastetmek istediğim bu şekilde değil navigasyon bölümünde kullanıcı hangi grupta ise o grubun rengini alsın otomatik eklentiler bunu yapmadığı için kod istemiştim.

XDinc

XenTR Yönetici
Admin
XenTR Mod
Lisanslı Üye
Müşteri
SMS Confirmed
XenTR Üyesi
Web Sitesi
xentr.net
XenTR hocam benim kastetmek istediğim bu şekilde değil navigasyon bölümünde kullanıcı hangi grupta ise o grubun rengini alsın otomatik eklentiler bunu yapmadığı için kod istemiştim.

Tamamdır ben gerekli revizyonu yapacağım. Sorun anlaşıldı.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6