Welcome to XENTR - Think Different and Make it...

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Bilgi XenForo 2.2.2 Tema güncellemeleri

XenTR

XenTR Yönetici
Admin
XenTR Mod
Müşteri
SMS Confirmed
XenTR Üyesi
Katılım
3 Şub 2019
Mesajlar
1,396
Çözümler
6
Tepki puanı
2,106
Web Sitesi
xentr.net
XenForo 2.2.2 sürümünün yayınlanması ile birlikte tüm tasarımlarda hızlı bir güncelleme işlemi gerçekleştirmiş bulunuyoruz. Bu güncelleme sadece XenForo'nun 2.2.2 sürümü için gerçekleştirilmiş şablon güncellemelerini içermektedir.

Güncellenmiş tasarımları gün içerisinde yayınlamayı planlıyoruz. Umarız hızlı güncellemeden memnun kalırsınız. Artık tasarımlar arşivden yükleme yapısını desteklediği için sorunsuz olarak güncelleme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Aslında sürekli XenForo güncellemesi biz geliştiriciler için de yorucu bir süreç oluşturmaktadır. Ancak hatalardan arındırılmış bir XenForo hepimizin arzuladığı bir durumdur. Bu doğrultuda elimizden geldiğince hem eklentilerimizde hem de tasarımlarımızda XenForo'ya paralel olarak güncellemelerini gerçekleştirmek için yoğun olarak çalışıyoruz.

XenForo 2.2.2 güncellemesine bağlı olarak tüm müşterilerimizi bu doğrultuda bilgilendirmek istedik.

Saygılar XenTR Yönetimi.
 
Bilgi Kaynak Erişimi
https://xentr.net/

En Çok Tepki Alan 5 Mesaj

XenTR

XenTR Yönetici
Admin
XenTR Mod
Müşteri
SMS Confirmed
XenTR Üyesi
Katılım
3 Şub 2019
Mesajlar
1,396
Çözümler
6
Tepki puanı
2,106
Web Sitesi
xentr.net
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Üst