Yardım Xenforo 2.1 ile entegre çalışan soru cevap sistemi

robotikforum

Banned
Böyle bir sistem script var mı veyahut eklenti . Şu xpress pahalı olmasa kendim yaparım wp için ama çok pahalı ya hocam xpress alternatifi var mı? bildiğiniz. XDinc

Eklentiyi buradan indirebilirsin. Türkçe Dil dosyasını da ben sana akşam gönderirim.. çevirilerde varsa bak.. Eğer bulamazsan gönderirim.

Böyle bir sistem script var mı veyahut eklenti . Şu xpress pahalı olmasa kendim yaparım wp için ama çok pahalı ya hocam xpress alternatifi var mı? bildiğiniz. XDinc

Konu başlığı soru cevap eklentisi içinde istenen xpress e alternatif ben inanın bundan bir şey anlamadım.
Ben sizin sitenizde böyle bir konu açsam ne dersiniz?

Kusura bakmayın ama inanın ne istediğinizi yada neye alternatif aradığınızı çözemedim.

Konu başlığı soru cevap eklentisi içinde istenen xpress e alternatif ben inanın bundan bir şey anlamadım.
Ben sizin sitenizde böyle bir konu açsam ne dersiniz?

Kusura bakmayın ama inanın ne istediğinizi yada neye alternatif aradığınızı çözemedim.
Kusura bakmayın hocam şimdi soru cevap sitemini kendim wordpress için yazarım ama xf ile wp yi bağlan xpress var ve çok pahalı açıkcası yani xf için soru cevap eklentisi var mı veya onla entegre çalışan bir script birde xpress alternatifi wp ve xf yi bağlayan bir eklenti .

Merhaba;
Anladığım kadarı ile xpress yazılımına alternatif arıyorsunuz. Bildiğim kadarı ile yok. Övünç bey XenForo üzerinde kullanabileceğiniz soru cevap eklentisi olduğunu söylüyor. Siz bunu wordpress ile tümleşik olarak kullanmak için ne yazık ki xpress eklentisine ihtiyacınız vardır.

Merhaba;
Anladığım kadarı ile xpress yazılımına alternatif arıyorsunuz. Bildiğim kadarı ile yok. Övünç bey XenForo üzerinde kullanabileceğiniz soru cevap eklentisi olduğunu söylüyor. Siz bunu wordpress ile tümleşik olarak kullanmak için ne yazık ki xpress eklentisine ihtiyacınız vardır.

Kaldı ki benim öyle bir projem olsa ben wordpress le birlikte asla kullanmam çünkü wordpress açıkları çok fazla... xenforo açık yok. Ama kapıyı direkt bu şekilde açıyorsunuz... Xenforo ’nun bildiğim kadarı ile portal eklentisi var..

Şimdiye kadar 6 site kaybettim... Bunlardan ikisi wordpress di.. ?

Quick Jump
2,620Konular
12,449Mesajlar
1,428Kullanıcılar
Geri