Welcome to XTR | Think Different and Make it...

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Yardım Xenforo 2.1 ile entegre çalışan soru cevap sistemi

bebekforum

XenTR Müşterisi
Müşteri
Lisanslı Üye
XenTR Üyesi
Jul 1, 2019
276
113
43
43
Ankara
www.bebekforum.net.tr
Eklentiyi buradan indirebilirsin. Türkçe Dil dosyasını da ben sana akşam gönderirim.. çevirilerde varsa bak.. Eğer bulamazsan gönderirim.

Ovunc Dinc

XenTR Yönetici
Admin
XenTR Mod
Müşteri
Lisanslı Üye
XenTR Üyesi
Feb 2, 2019
1,275
2,603
113
xentr.net
Dear Guests, welcome! Please, Log in or Register to view hide content!
Konu başlığı soru cevap eklentisi içinde istenen xpress e alternatif ben inanın bundan bir şey anlamadım.
Ben sizin sitenizde böyle bir konu açsam ne dersiniz?

Kusura bakmayın ama inanın ne istediğinizi yada neye alternatif aradığınızı çözemedim.

robotikforum

Lisanslı Üye
Lisanslı Üye
XenTR Üyesi
Mar 13, 2020
97
35
18
Kusura bakmayın hocam şimdi soru cevap sitemini kendim wordpress için yazarım ama xf ile wp yi bağlan xpress var ve çok pahalı açıkcası yani xf için soru cevap eklentisi var mı veya onla entegre çalışan bir script birde xpress alternatifi wp ve xf yi bağlayan bir eklenti.

XenTR

XenTR Yönetici
Admin
XenTR Mod
Müşteri
Lisanslı Üye
XenTR Üyesi
Feb 2, 2019
1,006
1,457
113
xentr.net
Merhaba;
Anladığım kadarı ile xpress yazılımına alternatif arıyorsunuz. Bildiğim kadarı ile yok. Övünç bey XenForo üzerinde kullanabileceğiniz soru cevap eklentisi olduğunu söylüyor. Siz bunu wordpress ile tümleşik olarak kullanmak için ne yazık ki xpress eklentisine ihtiyacınız vardır.

bebekforum

XenTR Müşterisi
Müşteri
Lisanslı Üye
XenTR Üyesi
Jul 1, 2019
276
113
43
43
Ankara
www.bebekforum.net.tr
Kaldı ki benim öyle bir projem olsa ben wordpress le birlikte asla kullanmam çünkü wordpress açıkları çok fazla... xenforo açık yok. Ama kapıyı direkt bu şekilde açıyorsunuz... Xenforo’nun bildiğim kadarı ile portal eklentisi var..

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8