Welcome to XENTR - Think Different and Make it...

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Yardım Xenforo 2.1 Child Tema Hakkında Bir Sorum Var

robotikforum

Yasaklı
Yasaklı
XenTR Üyesi
Katılım
13 Mar 2020
Mesajlar
136
Tepki puanı
43
Selamlar arkadaşlar xenforo ya geçenler de güncelleme geldi doğal olarak temaya da geldi ben daha önce o temayı editlemiştim. Yeni sürümü harici olarak kurdum sonra onu indirip tekrar kurdum birini tema birini tema gece yaptım bunlar temanın son versiyonu. Çünkü şöyle bir duyum almıştım normal temayı böyle kur altına child tema kur düzenlemeyi onda yap diye. Şimdi ben bu temaları kurup eski editlediğim temaları da bunlara child olarak yükledim eski olabilecek şablonlar uyarısı aldım birleştirir isem sorun teşkil eder mi? Ayrıca şimdi temanın ismini değiştirdim ama o temaya güncelleme geldiğin de oto güncelleme yapar mı? Yani isim değişikliği fark eder mi? Teşekkürler.
XDinc abim?
 

XDinc

XenTR Yönetici
Admin
XenTR Mod
Lisanslı Üye
Müşteri
SMS Confirmed
XenTR Üyesi
Katılım
3 Şub 2019
Mesajlar
1,646
Çözümler
8
Tepki puanı
3,677
Web Sitesi
xentr.net
Selamlar,

1. Ana tema kurulduktan sonra alt tema yüklenir, sonradan revize ettiğin bir temayı alt tema olarak yüklemen eski şablon hatası verir.
2. İsim değişikliğinin bir önemi yok.
3. Düzgün yapılandırılan bir temada (alt stilde ne kadar revizyon olursa olsun) ana temayı güncellediğinizde sorunsuz şekilde işlem tamamlanır.

Saygılar.
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Üst