XenForo XenForo 2.1.6, Media Gallery 2.1.6, Resource Manager 2.1.5 and Enhanced Search 2.1.3 Released

XenTR

Yönetici
XenTR Mod
Licenced
SMS Confirmed
XenForo 2.1.6 Released

XenForo 2.1.6 is now available for all licensed customers to download. We recommend that all customers running previous versions of XenForo 2.1 upgrade to this release to benefit from increased stability.

Dear Guests, welcome! Please, Giriş Yap or Kayıt Ol to view hide content!

or

Some of the changes in XF...

XenTR hocam, güncellemeyi yaptım, yapmaz olaydım :) Tema malesef yeni versiyonda çalışmıyor. Acilen güncellemene ihtiyacımız var :(

@@XenTR hocam, güncellemeyi yaptım, yapmaz olaydım :) Tema malesef yeni versiyonda çalışmıyor. Acilen güncellemene ihtiyacımız var :(
Bu konuda keşke biraz beklemiş olsaydınız. Bilgisayarımı dün formatlamak zorunda kaldım. Şu an toparlıyorum bitsin direk güncellemelere geçerim. Ancak şunu da söylemek istiyorum. XenForo 'nun değiştirmiş olduğu şablonlar şu şekilde

The following public templates have had changes:
  • account_bookmarks_popup
  • account_visitor_menu
  • captcha_recaptcha
  • connected_account_associated_linkedin
  • core_contentrow.less
  • editor_dialog_code
  • lightbox_macros
  • reaction_item_post
  • structured_list.less
  • thread_view
Dolayısı ile özellikle Light Pearl gibi bir temada neredeyse hiç şablon düzenlemesi yok denecek kadar azdır. Bununla beraber yukarıdaki şablonların hiç birisinde bizim üründe bir değişiklik söz konusu değildir. Sorunsuz çalışıyor olması lazım. Mutlaka sizde tema harici başka bir şey sorun yaratıyordur.

Ayrıca şu anda kendi web sitemizi de güncelledik bizde sorun görünmüyor. En kısa sürede güncellemeye çalışacağım. ;)

• XF\CssRenderException: Error rendering template public:core.less: variable @fa-var-haykal is undefined in file public:core.less in public:core.less (on or near line 15373)

Şu şekilde bir hata alıyordum. core_fa.less şablonunu orjinali ile değiştirince düzeldi. Muhtemelen özel değişiklik sebebiyle oynamış olabilirim. Kusura bakmayın sizide rahatsız ettim akşam akşam :(

Bu komutu biz hiç kullanmadık. Ama gelecek güncelleme ile eklenti dahil güncellenecektir. Yani aslında 2.1.6 dan önce verecektim güncellemeleri ama buda isabet oldu bu şekilde olması en azından iki iş olmadı bizim açımızdan. :)

Orjınal temaya ufak tefek dokunuslar yaparak yola devam (Her guncelleme sonrası tema problem yasamak ınsanı bezdırır)

Orjınal temaya ufak tefek dokunuslar yaparak yola devam (Her guncelleme sonrası tema problem yasamak ınsanı bezdırır)
Bezecek bişiy yok sadece tema sağlayıcısının güncel sürümü yayınlamasını beklemek daha doğru olur. Şu an bizim temaların an itibariyle güncellemeleri bitti sadece paketlenip müşterilerimize sunulacak. ;)

Ayrıca bizim temalarımızda şablon değişiklikleri o kadar azdır ki default temadan farkını ayıramazsınız. Yani aradan kaç sürüm geçerse geçsin elzem bir güncelleme ihtiyacı duymazlar.

Sanki güncellemede sorun vardı yayından geri çekilip tekrar verildi, ben akşam 20:00 gibi baktığımda güncelleme gözükmüyordu şimdi gözüküyor ama.

24 aralikta guncelleme surem doluyor.
iyi yakaladik guncellemeyi.

ciddi guncelleme gelene kadar guncelleme satin almayacağım.

default temada sablonlara sadik kalip renklerle bile oynayınca guzel is cikiyor.
oyuzden orjini bozmadim.

Sanki güncellemede sorun vardı yayından geri çekilip tekrar verildi, ben akşam 20:00 gibi baktığımda güncelleme gözükmüyordu şimdi gözüküyor ama.
Bu gibi durumlar olasıdır. Bazen ürün yayınlandıktan sonra küçük bir düzeltme söz konusu olabilmektedir. Yeni sürüm yerine direk aynı sürüm üzerinden düzeltme verlebilmektedir. Bu bazı zamanlar bizim için de söz konusu olabilmektedir. :)

Ben güncelledim temada herhangi bir sorun çıkmadı.

Quick Jump
2,620Konular
12,449Mesajlar
1,428Kullanıcılar
Geri