Welcome to XENTR - Think Different and Make it...

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Yardım Xenforo 2.1.3 Outlook - Hotmail Mail Gereksizlere Düşüyor Ne Yapmam Gerekir ?

mustafa

Kayıtlı Kullanıcı
XenTR Üyesi
Katılım
11 Haz 2019
Mesajlar
35
Tepki puanı
14
Merhaba xenforo 2.1.3 kullanıyorum cloudflare entegreli şimdi üyelere mail iletiliyor mail sunucusu hostingden iletiliyor outlook hotmail dışında diğer tüm mail sitelerinde mail ana mail kutusuna gelen kutusuna düşüyor gmail dahil sadece outlook hotmailde gereksizlere düşüyor gelen kutusuna mail düşmesi için ne yapmam gerekir ?
 

Panterus

Lisanslı Üye
Lisanslı Üye
XenTR Üyesi
Katılım
19 Tem 2019
Mesajlar
86
Tepki puanı
54
Ben uzun zaman bununla uğraşmıştım. Aynı şekilde spama düşüyordu hotmailde. Bu vps sunucununuzun ip adresi ile alakalı. Sık sık email yolluyorsanız o şekilde de spama düşmesi muhtemel. Bir ara kafayı iyice taktım zoho'dan email server kiraladım aylık. Spama düşmüyordu ama sık email gönderimi yapıldığında da geçiçi bloklama yapıyordu orada. Benim bilmediğim farklı bir bilgi varsa uzmanlar belirtirse bizlerde daha detaylı bilgi sahibi olabiliriz.
 

mustafa

Kayıtlı Kullanıcı
XenTR Üyesi
Katılım
11 Haz 2019
Mesajlar
35
Tepki puanı
14
Bu sorun çözüldü microsoft bir form gönderiyorsunuz kendi sitesinden ertesi gün sorun çözülüyor mailler artık direk mail kutusuna düşmekte
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Üst