XenForo 2.1.2 Türkçe Dil Paketi

Çeviri XenForo 2.1.2 Türkçe Dil Paketi 1.0.3

indirmek için izniniz yok
Çeviri XenForo 2.1.2 Türkçe Dil Paketi
14
6K

XDinc

Yönetici
XenTR Mod
Customer
SMS Confirmed
Ovunc Dinc Kullanıcımız yeni bir kaynak oluşturdu:

XenForo 2.1.2 Türkçe Dil Paketi - XenForo 2.12 için hazırlanmış en güncel Türkçe Dil Paketidir.

XenForo 2.1.2 Türkçe Dil Paketi

Merhabalar, öncelikle her açılan forum destek sitelerinin bir klasiği haline gelen XenForo Türkçe Çeviri dosyasını sizlerle paylaşıyoruz.

Dil Paketi - Türkçe Yama Ekleme

Ekli dosyayı görüntüle 932

Admin Panel üzerinden Tasarım ve Diller alanına giriş yaparak Yükle Butonuna tıklayınız,

Yükleme seçenekleri alanından Mevcut dilin üzerine yazdır seçeneğini işaretleyerek Turkce (TR)
seçimi yapın.

[ATTACH type="full"...

Bu kaynak hakkında daha fazla bilgi ...

En Çok Tepki Alan 5 Mesaj

Arkadaşlar herkese selamlar,
Malum uzun süredir Türkçe dil paketi üzerinde geliştirmeler (yeni çeviri ve güncellemeler) yapıyoruz.
İki gün önce Kullanıcı Grubu İzinleri' ni genel olarak yeniden gözden geçirmeye karar vermiştim ve işin içine girince hataların çok fazla olduğunu bu güne kadar bu şekilde kullandığımızı belirtmek istedim.

Bu gün yetiştirebilirsem yeni sürümü yayınlayacağım! Sürümü yayınlamadan önce hata karşılaştırmalarını resimli olarak ekleyeceğim.
Saygılar.

Genel olarak izinler alanının tamamını gözden geçirme işlemi devam ediyor.
Bu güncellemede 105 cümle revize edildi 41 yeni cümle şuan için eklendi. Sanırım bu güncelleme sonrası sistemin tüm kullanılabilir alanları sorunsuz bir şekilde bitmiş olacaktır.

978

Ovunc Dinc kullanıcımız, XenForo 2.1.2 Türkçe Dil Paketi için yeni bir güncelleme yayınlamıştır. Güncelleme hakkında detaylı bilgi için kaynak sayfasını ziyaret ediniz;

1.0.3

Bu Güncellemede Uygulananlar

Değerli arkadaşlar bildiğiniz gibi XF-2 sürümü master-language dil tanımları 8.000+ cümleden oluşuyor. Satır düzenlemeleri html kullanılan çevirilerle birlikte 9.500' e yakın satır alanı oluşuyor. Bu veri yaklaşık olarak 1.4 mb boyutunda bir xml dosyası ortaya çıkarıyor.

Dil paketini yüklemesini ilk defa yapacaklar kurulum sürecinde biraz bekleyebilirler (50 sn) :) ...
Güncelleme süreci ön...

Güncellemenin devamını inceleyin...

Kullandığınız programın adı nedir? Ben DiffMerge kullanıyorum pek memnun değilim, birde onu deneyeyim!..

Görseli çok hoş geldi ve özellik açısından bayağı gelişmiş.
Diğer karşılaştırma programlarına oranla harbiden on numara... :)
Teşekkürler XenTR

• Beğen
Tepkiler: MFA
merhaba . dil paketini indiremiyorum indirmeye izniniz yok diyor . nasıl indirebilirim

syg

Teşekkürler abi emeklerine sağlık

indirme yeri niye yasak

Quick Jump
2,620Konular
12,449Mesajlar
1,428Kullanıcılar
Geri