XenForo XenForo 2.1.10 Patch 2 Released (Includes Security Fix)

XenTR

Yönetici
XenTR Mod
Licenced
SMS Confirmed
XenForo 2.1.10 is now available for all licensed customers to download. We recommend that all customers running previous versions of XenForo 2.1 upgrade to this release to benefit from increased stability.

Most importantly, this release fixes a security vulnerability in XenForo .

The issue is a XSS vulnerability. XSS (Cross Site Scripting) issues allow scripts and malicious HTML to be injected into the page, potentially allowing data theft or unauthenticated access. The vulnerability...

Dear Guests, welcome! Please, Giriş Yap or Kayıt Ol to view hide content!

Dear Guests, welcome! Please, Giriş Yap or Kayıt Ol to view hide content!

Bir günde iki güncelleme biraz fazla oluyor. Demek açık tespit edildi

Daha bakmadım bile... Ne dersiniz? Bundan sonra 2.2 mi?

Arkadaşlar bunlar olası şeylerdir. Çok fazla takmayın. Düzeltilecektir elbette. ;)

Tabii bu güncellemeler ile bize de yine iş düşüyor. Tasarımlar ve eklentilerde güncellemeler yapılacak doğal olarak. En kısa sürede güncellemeleri yayınlayacağız.

İşin garip tarafı media gallery 2.1.8 de kaldı.. ?

Tabii bu güncellemeler ile bize de yine iş düşüyor. Tasarımlar ve eklentilerde güncellemeler yapılacak doğal olarak. En kısa sürede güncellemeleri yayınlayacağız.

Abi bütün eklentiler sanıyorum güncelleme olur değil mi? Değişiklik listesine baktım sonu yok gibi görünüyor ?

bu güncellemeden sonra telefonda şablon güncellemesi yapamıyorum codemirror görünmüyor

Quick Jump
2,620Konular
12,449Mesajlar
1,428Kullanıcılar
Geri