Yardım Widget ikon değiştirme ve içeriğinde boşluk bırakma

Yardım Widget ikon değiştirme ve içeriğinde boşluk bırakma
10
2K

n3ujx

New member
Başlıkta da belirttiğim gibi ikonunu nagivasyon menüsündeki gibi kolay değiştirilmiyor heralde ben nasıl yapılacağını bulamadım ayrıca Discord adındaki widgetta gördüğünüz gibi logoyla accept invite bölümü birleşik accept invite butonun resmin altında olması gerekiyor. <br /> komutu işe yaramıyor.

Maxthon-1-Vl-REy-ZGro.jpg

Bilgi Kaynak Erişimi
https://xentr.net
Çözüm
Discord widgetını HTML olarak oluşturdum
Keşke bunu baştan söylemiş olsaydınız. HTML widget yapılarında herhangi bir widget-definition veya widget key olmadığı için bu alana ikon farklı bir şekilde eklenebilir.

Öncelikle eklediğimiz HTML widget kodlarımızı şu şekilde düzenliyoruz.
Kod:
Dear Guests, welcome! Please, Giriş Yap or Kayıt Ol to view hide content!
Buraya kendi kodlarınız gelecek yazının oraya html kodlarınızı yerleştirin. İkon için ise kod içerisinde geçen <i class="fas fa-donate"></i> ikonunu kendinize göre...
Resmin altına almaya gerek kalmadı resmi komple kaldırdım fakat Discord widgetının ikonunu değiştirmem gerekiyor

Web site adresinizi profilinizden ekleyebilir misiniz?

Genel olarak basit bir şekilde ikonlar kenar çubuğu üzerinde bu şekilde yer aldırılır.
Kod:
Durum UIX temaları olunca biraz farklı olabilmektedir.

Ben yukarıdaki örnekte members_online widget değerine göre verdim. Siz kendi widget-definition değeri ne ise onu yazmalısınız.

Son düzenleme:
Web adresim yok zevk için localhostumu kurup denemeler yapıyorum, desteğiniz için çok teşekkür ederim

edit: ikon değişmedi.

ben bu Discord widgetını HTML olarak oluşturdum Öğeyi incele yaptığımda "definition" gözükmüyor yok

Maxthon-SP2vc6-Fgd9.jpg

Discord widgetını HTML olarak oluşturdum
Keşke bunu baştan söylemiş olsaydınız. HTML widget yapılarında herhangi bir widget-definition veya widget key olmadığı için bu alana ikon farklı bir şekilde eklenebilir.

Öncelikle eklediğimiz HTML widget kodlarımızı şu şekilde düzenliyoruz.
Kod:
Buraya kendi kodlarınız gelecek yazının oraya html kodlarınızı yerleştirin. İkon için ise kod içerisinde geçen <i class="fas fa-donate"></i> ikonunu kendinize göre ayarlayın.

Son olarak Advanced mode tikini işaretlemeyi unutmayın. Bu önemlidir kodlarımızın çalışması için gereklidir. Artık save butonuna tıklayabilirsiniz.

Sonuç olarak bizim sitedeki donate html widgetini görebilirsiniz.

Son düzenleme:
Çözüm
Evet sizin için bu çözüm geçerli olabilir. Siz tek bir yapı kullanırsanız evet olabilir ama çoklu olursa sorun olacak veya her birisine yazmak zorunda kalacaksınız. Doğru yol yukarıda vermiş olduğum gibidir. ;)

Benim anlatımım standart yapıda html widget yapıları için geçerlidir. Olması gerektiği gibi. Farklı tasarımlar için tema üreticisinden destek almanız sizin için doğru bir çözüm olacaktır.

Quick Jump
2,620Konular
12,449Mesajlar
1,428Kullanıcılar
Geri