Bilgi Web sitemiz XenForo 2.2.0 Beta 1 sürümüne güncellenmiştir...

Bilgi Web sitemiz XenForo 2.2.0 Beta 1 sürümüne güncellenmiştir...
24
5K

XenTR

Yönetici
XenTR Mod
Licenced
SMS Confirmed
Herkese merhaba;

26.07.2020 tarihi itibari ile web sitemizi XenForo 2.2.0 Beta 1 sürümüne yükseltmiş bulunuyoruz. Sıkıntısız bir güncelleme gerçekleştirdiğimizi değerlendiriyoruz. Yapmış olduğumuz testlerde bir hata kaydı veya çalışmayan bir alan tespit edilememiştir. Sadece tasarım üzerinde bir kaç şablon revizyonu söz konusu idi onu da güncelleyerek işlemleri tamamlamış olduk.

Bizlerin gözünden kaçan bir hata yada işlevsiz bir alan görürseniz lütfen bildirin.

Herkese bol hitli günler dileriz.

Bilgi Kaynak Erişimi
https://xentr.net/

En Çok Tepki Alan 5 Mesaj

kategori ikonları hepsinde aynı kalmış
Geri bildiriminiz için teşekkür ederim. Sorun giderildi.
Bu ayarları yaptım ama yinede çıkmadı :)
Bu ayarlar için extra bir durum yapmanıza gerek yok. Anlatıldığı gibi siteniz gereksinimleri karşılıyorsa bu zaten etkin olacaktır. Yapmanız gereken Stil özelliklerinden AdminCP > Appearance > Styles > Your Style > Style properties >Basic options alanına giderek Icon URL (192x192) ve Icon URL (512x512) boyutlarındaki resimleri ayarlayarak sunucunuza atın ve stil özelliğinde yer alan ilgili kısmı aşağıdaki resimde görmüş olduğunuz gibi kendinize göre düzenleyin.

Son olarak tarayıcı geçmişini temizleyin ;)
Ellerinize sağlık. Yeni özellikleri test edebileceğimiz bir alan hiç fena olmazdı. Yeni konu türlerini vs denemek için.

Ellerinize sağlık. Yeni özellikleri test edebileceğimiz bir alan hiç fena olmazdı. Yeni konu türlerini vs denemek için.
En iyi demo canlı alandır. Tüm forum alanlarına uygun örnek yapılandırmalar gün içerisinde zaten aktif olarak sitemizde kullanımda olacak. Ama bu bizi tatmin etmez derseniz please press to upgrade button! Örneğin makaleler bölümü makeler türleri, sorunlar bölümü soru-cevap vb. gibi düşünün. Tabi bu güncelleme ile biz de yeni gereksinimleri eklentiler ve temaları kök noktalarına kadar sizler için incelemiş olduk hangi kullanıcı hangi noktalarda desteğe ihtiyaç duyacak az çok bizim için netleşti.

İşte budur elinize sağlık ilk canlı güncellemeyi görmek güzel

İşte budur elinize sağlık ilk canlı güncellemeyi görmek güzel
Sitenin her alanını canlı olarak test edin karşılaştığınız sorunları iletin. Bizler de gerekli düzeltmeleri uygular sorun nedenlerini açıklarız. Bu vesile ile daha sonra web sitesini güncelleyecek olanlar için de bir kaynak olmuş olur.

Son düzenleme:
Gaza geldim bende güncelledim forum sitemi :D

Exclusive Dark temasını kullanıyorum ama güncelleme imkanı varmı?

Eline sağlık kardoooo

Exclusive Dark temasını kullanıyorum ama güncelleme imkanı varmı?
Güncellemeler üzerinde çalışmaktayız arkadaşlar. Mevcut sitemizdeki tasarımı güncellemiş bulunuyoruz ama müşteriler için tüm tasarımların sorunsuz olması adına çalışmalar sürdürülmektedir. Açıkçası çok fazla da geri bildirimlere dönmek istemiyorum. Henüz bir tarih vermem doğru olmayacaktır malum bir de bayram tatili süreci var. Büyük ihtimal ile bayram sonrası tüm temalar güncellenmiş olacaktır. Anlayışınız için teşekkür ederim.

Uygulama indşrme butonuda çıkmıyor özel bir ayarımı var acaba? Tarayıcı arama çubuğunds.

Screenshot_20200727-141716_Samsung Internet.jpg

Uygulama indşrme butonuda çıkmıyor özel bir ayarımı var acaba? Tarayıcı arama çubuğunds.

Ekli dosyayı görüntüle 4256
Sizin tarafınızdan değil ancak site üzerinden ek ayar gerekli;

• Your XenForo installation must be accessed over SSL / HTTPS
  • Your site must have a relatively short title of 12 characters or fewer
  • You must publish a pair of square icons for your site, one at 192px and another at 512px.

1595877209052.png

Bu seçeneklerin hepsini kendiniz kullandığınız temada kolayca yönetebiliyorsunuz :) ...
Eklediyseniz görünür.

Bende iPhone'dan bu kısmı göremedim ve app olarak indiremiyorum nedense.
Google Chrome oldu sadece, Mozilla'da da yok.

Sizin tarafınızdan değil ancak site üzerinden ek ayar gerekli;

• Your XenForo installation must be accessed over SSL / HTTPS
  • Your site must have a relatively short title of 12 characters or fewer
  • You must publish a pair of square icons for your site, one at 192px and another at 512px.

Bu ayarlar için extra bir durum yapmanıza gerek yok. Anlatıldığı gibi siteniz gereksinimleri karşılıyorsa bu zaten etkin olacaktır. Yapmanız gereken Stil özelliklerinden AdminCP > Appearance > Styles > Your Style > Style properties >Basic options alanına giderek Icon URL (192x192) ve Icon URL (512x512) boyutlarındaki resimleri ayarlayarak sunucunuza atın ve stil özelliğinde yer alan ilgili kısmı aşağıdaki resimde görmüş olduğunuz gibi kendinize göre düzenleyin.

Ekli dosyalar

• 1595883796243.png
    1595883796243.png
    17.7 KB · Görüntüleme: 8
Son düzenleme:

Tarayıcı geçmişini temizleyince oldu teşekkürler :)

Quick Jump
2,620Konular
12,449Mesajlar
1,428Kullanıcılar
Geri