Eklenti İsteği Web Sitemi BUGÜN Kimler Ziyaret Etti

Eklenti İsteği Web Sitemi BUGÜN Kimler Ziyaret Etti
5
1K

SelamT

Licenced
SMS Confirmed
Merhaba,

Sitemde Who Has Visited eklentisini kullanmaktayım. Gayet güzel çalışmakta ama son 24 saati verdiği için, günlük kaç kişi ziyaret ettiği bilgisi bana sağlıklı gelmiyor.
Acaba 00:00 - 23:59 esasına dayalı olarak günün ziyaretçilerini listeleyen bir eklenti var mı bildiğiniz?

Teşekkürler

Çözüm
Merhaba,

Sitemde Who Has Visited eklentisini kullanmaktayım. Gayet güzel çalışmakta ama son 24 saati verdiği için, günlük kaç kişi ziyaret ettiği bilgisi bana sağlıklı gelmiyor.
Acaba 00:00 - 23:59 esasına dayalı olarak günün ziyaretçilerini listeleyen bir eklenti var mı bildiğiniz?

Teşekkürler

Merhaba,
Saat aralığı verir fonksiyonu geliştiriciye konu altında yazarız, eğer eklemek isterse günceller.
Ama genel anlamda artık ücretsiz yeni ürünlere destek verme ve/veya piyasaya süreme planımız bulunmuyor.
Beni anladığını düşünüyorum :)...
Merhaba,

Teşekkürler

Merhaba,
Saat aralığı verir fonksiyonu geliştiriciye konu altında yazarız, eğer eklemek isterse günceller.
Ama genel anlamda artık ücretsiz yeni ürünlere destek verme ve/veya piyasaya süreme planımız bulunmuyor.
Beni anladığını düşünüyorum :)...

Çözüm
Bence de emeğin bir karşılığı olması lazım kesinlikle.
Tek sıkıntı dolar'ın yüksek oluşu işte ?

Bence de emeğin bir karşılığı olması lazım kesinlikle.
Tek sıkıntı dolar'ın yüksek oluşu işte ?

Aman küçük sesle söyle duymasınlar :) ...
Hiç bir şeyin üretilmediği bir ülkede bunun olması gayet doğal.
Beyaz adam TOGG' u satışa çıkarıp sokaklarda gezdirdiğinde halk onu ucuza aldığında bizde bu eklentiyi yapacağız diyeyim o zaman :)...

Sen beyaz adamı bekleme kardeşim, yap eklentiyi biz vebalimize razıyız.
?

Quick Jump
2,620Konular
12,449Mesajlar
1,428Kullanıcılar
Geri