Soru Web hosting den vps tasinmak

Soru Web hosting den vps tasinmak
8
2K

Levi45

Licenced
Herkese selamlar . Web hosting serverinde suan sorun var ayni yerden vps almistim. Web hosting daki sorun giderilene kadar bana vps servere tasimami onerdiler , bu sagliklimidir? Tesekkurler.

Ben vps kullandım cpaneli olmadığından her ay cpanel lisansı almak masraflı almazsanız vps komutlarını kullanmanız gerekiyor. Buda dert. Maalesef xenforo bazı sunucularda çalışmıyor.

Herkese selamlar . Web hosting serverinde suan sorun var ayni yerden vps almistim. Web hosting daki sorun giderilene kadar bana vps servere tasimami onerdiler , bu sagliklimidir? Tesekkurler.

VPS (Virtual Private Server) sanal makineler hosting hizmetlerinden daha geniş kapsamlı yönetim seçenekleri sunarlar.
Aynı zamanda paylaşımlı hosting hizmetlerine oranla daha tutarlı bir hizmet almanız mümkündür.

Kısaca bu durumda endişe edecek bir nokta yok, sadece maliyetler aynı olmayabilir buda ekonominize göre değerlendirmeniz gereken bir durumdur.
Saygılar.

VPS (Virtual Private Server) sanal makineler hosting hizmetlerinden daha geniş kapsamlı yönetim seçenekleri sunarlar.
Aynı zamanda paylaşımlı hosting hizmetlerine oranla daha tutarlı bir hizmet almanız mümkündür.

Kısaca bu durumda endişe edecek bir nokta yok, sadece maliyetler aynı olmayabilir buda ekonominize göre değerlendirmeniz gereken bir durumdur.
Saygılar.
Tesekkurler cavabin icin kardesim, vps server hazirda var daha onceden almistim ayniyerden. Yalniz vps serve de halen baska amacla kullanilmakta olan dosyalarim var. Bu xenforo forumu icin sorun olustururmu acaba . Ayriyeten baska dns almistim vps serverin yuklu oldugu ip adresine. Buda sorun olabilirmi sitemin dnsi ile.

Levi45 tam olarak ne nedir hangi dosyalar vps üzerinden verilmekte bu dosyalar vps deki dns üzerinden mi sunuluyor bu kısımları daha net ve anlaşılır belirtirseniz doğru bir yönlendirme yapabiliriz.

Levi45 tam olarak ne nedir hangi dosyalar vps üzerinden verilmekte bu dosyalar vps deki dns üzerinden mi sunuluyor bu kısımları daha net ve anlaşılır belirtirseniz doğru bir yönlendirme yapabiliriz.
Evet kardesim misal vps serverime bir depo yaptim ve vps serverimin bulundugu ip adresine misal levi45 diye isim verdim. Simdi bu xenforo forumumu oraya tasirsam forumun dns adi forum.com desek foruma baglanti kurula bilirmi?

Bilgilerinizi özelden gönderin kontrol ederek bilgi vereyim dilerseniz.

vps sunucuna kur pleski

cpanel-plesk-direct admin vss farketmeksizin
hostingdeki tüm siteni direk yansılama yaparak tek tılla taşırsın.

Quick Jump
2,620Konular
12,449Mesajlar
1,428Kullanıcılar
Geri