Çeviri İsteği [WBB] Xenforo 2 Pricing Tables Türkçe dil dosyası

Çeviri İsteği [WBB] Xenforo 2 Pricing Tables Türkçe dil dosyası

robotikforum

Banned
Katılım
13 Mar 2020
Mesajlar
135
Tepki puanı
43
Puanları
28
[WBB] Xenforo 2 Pricing Tables Türkçe dil dosyası

 
Sizi anlamakta inanın güçlük çekiyorum. Defalarca bu konuda sizi bilgilendirdim ikaz niteliğinde cevaplar verdim ama halen ısrarla ne yapmak istediğinizi açıkça belirten bir konu yada mesajınız bulunmuyor.

Destek talebi açıyorsunuz oradan cevaplar veriyoruz geri dönüş sağlamıyorsunuz. Bu konuda size bir uyarı veriyorum şimdilik.
 
Destek taleplerinde kine cevap verdim zaten en son yazdığınız da bilgilendirme amaçlıydı verebileceğim tek cevap tamam bura da da zaten ön ek ne istediğimi gayet açıklıyor? Anlaşılamayacak ne var ben onu anlamıyorum. Eklentinin çevirisi işte çeviri isteği ön eki ile. Yazı yazsam da yazabileceğim şu aşağıda ki eklentinin çevirisini istiyorum. Ama zaten ön ek anlatıyor ne istediğimi.
 
Destek talepleri üyelerin vermiş olduğu en son cevaba istinaden kapatılmaktadır. Dolayısı ile talebiniz sistemimiz üzerinde halen çözüm bekleyen bir talep olarak görülmektedir. Sizin olumlu yada olumsuz dönüşünüze bağlı olarak bu talepleri kapatmaktayız.

En azından en son tarafımızca yazılmış destek talebinize uygun bu konuyu kapatabiliriz ben farklı alternatifler düşünüyorum diyebilirsiniz.
 
Quick Jump
2,640Konular
12,489Mesajlar
1,442Kullanıcılar
ogulcanSon Üye
Geri
Üst