Welcome to XENTR - Think Different and Make it...

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Çeviri İsteği [WBB] Xenforo 2 Pricing Tables Türkçe dil dosyası

robotikforum

Yasaklı
Yasaklı
XenTR Üyesi
[WBB] Xenforo 2 Pricing Tables Türkçe dil dosyası

XenTR

XenTR Yönetici
Admin
XenTR Mod
Müşteri
SMS Confirmed
Lisanslı Üye
XenTR Üyesi
Web Sitesi
xentr.net
Sizi anlamakta inanın güçlük çekiyorum. Defalarca bu konuda sizi bilgilendirdim ikaz niteliğinde cevaplar verdim ama halen ısrarla ne yapmak istediğinizi açıkça belirten bir konu yada mesajınız bulunmuyor.

Destek talebi açıyorsunuz oradan cevaplar veriyoruz geri dönüş sağlamıyorsunuz. Bu konuda size bir uyarı veriyorum şimdilik.

robotikforum

Yasaklı
Yasaklı
XenTR Üyesi
Destek taleplerinde kine cevap verdim zaten en son yazdığınız da bilgilendirme amaçlıydı verebileceğim tek cevap tamam bura da da zaten ön ek ne istediğimi gayet açıklıyor? Anlaşılamayacak ne var ben onu anlamıyorum. Eklentinin çevirisi işte çeviri isteği ön eki ile. Yazı yazsam da yazabileceğim şu aşağıda ki eklentinin çevirisini istiyorum. Ama zaten ön ek anlatıyor ne istediğimi.

XenTR

XenTR Yönetici
Admin
XenTR Mod
Müşteri
SMS Confirmed
Lisanslı Üye
XenTR Üyesi
Web Sitesi
xentr.net
Destek talepleri üyelerin vermiş olduğu en son cevaba istinaden kapatılmaktadır. Dolayısı ile talebiniz sistemimiz üzerinde halen çözüm bekleyen bir talep olarak görülmektedir. Sizin olumlu yada olumsuz dönüşünüze bağlı olarak bu talepleri kapatmaktayız.

En azından en son tarafımızca yazılmış destek talebinize uygun bu konuyu kapatabiliriz ben farklı alternatifler düşünüyorum diyebilirsiniz.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8