Bilgi Versiyon 1'deki Postbiti Versiyon 2'ye Uyarlama

Bilgi Versiyon 1'deki Postbiti Versiyon 2'ye Uyarlama
16
3K

okutan

New member
Merhaba arkadaşlar, ben düne kadar versiyon 1 kullanıyordum. Sırf temamı çok sevdiğim için uzun süre versiyon 2'ye geçmedim. Fakat artık versiyon 1 için eklenti desteği ve teknik destek olmadığından dolayı mecbur versiyon değişikliği yapmak zorunda kaldım.

Şimdi benim sorunum eski temamda kullandığım postbittin aynısını versiyon 2'ye uyarlamak istiyorum, posbittin görseli aşağıdadır. Yardım ederseniz sevinirim.

Bilgi Kaynak Erişimi
https://xentr.net/

En Çok Tepki Alan 5 Mesaj

Merhabalar,
Bunu gün içerisinde hazırlayıp eklemeye çalışacağız.

Bazen değişime inat etmemek gerekiyor çünkü sonu kaçınılmaz hale geliyor :)...
XF 2 nin getirmiş olduğu artılar ümit ederiz ki bu değişimi sizin için pozitif kılar.

Bol hitli günler.

Umarım dediğiniz gibi olur, eski temamı şimdiden çok özledim :(

Merhaba

Eski temanızı merak ettim doğrusu.. :)

1.png
Diğer mesaj istatistik alanları için de bir çalışma yaparım.

Konu düzenlenmiş ve gerekli yapı eklenti olarak hazırlanarak sunulmuştur.

Eklenti - [XTR] User Info Panel (Like XF1)

Son düzenleme:
çok çok teşekkür ederim, avatar kısmı da böyle kare olabilir mi?

Merhaba

Eski temanızı merak ettim doğrusu.. :)

Neyse kullanıcı banner alanındaki kıvrımlı yapı için şu kodları bir deneyiniz. Unutmayın default temaya göre uyarlıdır.

Aşağıdaki kodları extra.less şablonuna kaydedin.

CSS:
Dear Guests, welcome! Please, Giriş Yap or Kayıt Ol to view hide content!

Ekli dosyayı görüntüle 2511
Diğer mesaj istatistik alanları için de bir çalışma yaparım.

Merhaba;

Bu konuda aslında basit bir çalışma yapma fırsatım oldu. Sanırım istediğiniz şekilde oldu.

2.png

Bunun ile ilgili olarak bir eklenti yazayım böyle şablon düzenlemesi sağlıklı olmaz. En azından eklenti sayesinde yönetilebilir olacaktır. Eklentiyi de bu akşam yayınlayabilirim umarım. ;)

Aslında yaptığım çokta elzem bir şey değil tabii eğer istediğiniz bu ise. Sadece css ve basit bir şablon düzenlemesinden ibaret. Umarım diğer kullanıcılar için de faydalı olur. Belki eklenti olarak geliştirilir ise daha fonksiyonel diğer işlevsel içerikler için de gelecekte değerlendirilir.

Aslında yaptığım çokta elzem bir şey değil tabii eğer istediğiniz bu ise. Sadece css ve basit bir şablon düzenlemesinden ibaret. Umarım diğer kullanıcılar için de faydalı olur. Belki eklenti olarak geliştirilir ise daha fonksiyonel diğer işlevsel içerikler için de gelecekte değerlendirilir.

O zaman bekliyoruz. Zaman ayırıp uğraştığınız için teşekkür ederim.

Bir sorum var, bu değişiklikleri yaptıktan sonra admin panelinde böyle hatalar vermeye başladı.

"Çalıştırmaya devam ettir" dediğimde de aşağıdaki hatayı alıyorum.

Bir sorum var, bu değişiklikleri yaptıktan sonra admin panelinde böyle hatalar vermeye başladı.

"Çalıştırmaya devam ettir" dediğimde de aşağıdaki hatayı alıyorum.

Bu gibi bir durum için bu mesaj altından devam etmeyiniz çünkü içerik ve kapsamları farklı.
İlginiz ve anlayışınız için teşekkür ederim.

Vermiş olduğumuz kod ile bu hataları almanız mümkün değil. Başka bir durum var. Ben sadece css kodları verdim eğer css hatası söz konusu olursa sizin verdiğiniz gibi bir hata atmaz. Kendi eklentilerinizi kontrol etmeniz uygun olacaktır.

Ben bu değişiklikler yaptıktan sonra olabilir mi diye buraya yazdım. Kusura bakmayın.

Kusurluk bir durum yok ben sadece şablon kodlarının buna neden olmayacağı için yazdım.
Sizin sorununuz devam eden işlemlerin yarım kalmış olması ve sunucu hataları.

okutan ;
Bu eklentiyi yüklemen talebini karşılayacaktır.

Quick Jump
2,620Konular
12,449Mesajlar
1,428Kullanıcılar
Geri