Soru Üyeleri ve Konuları geri Getirme

Soru Üyeleri ve Konuları geri Getirme

hasannakyuz

Customer
Selamlar arkadaşlar;

Forumu sıfırdan kurdum ve sadece üyeleri ve konuları geri getirmek istemekteyim elimde bugüne ait yedek dosyasıda mevcut burada aşağıda görülen sql dosyalarını mı yüklemem gerekiyor acaba ?

Dear Guests, welcome! Please, Giriş Yap or Kayıt Ol to view hide content!

Yedeği nasıl aldınız? Her bir sql dosyası bir veritabanına aittir. Sizin ki hangisi. Bu şekilde sıfırdan bir kurulum yapmanız sorunlar oluşturacaktır. Bunun için destek talebi üzerinden gerekli bilgilileri bize iletin. Nasıl bir işlem yaptığınızı değerlendirelim. Daha sonra gerekli çalışmalar için sizinle görüşebiliriz.

hem program vasıtası ile hemde cpnale den yedek alındı, görünen sql dosyalarının bir tanesi program vasıtası ile diğer ise normal olarak alındı. sql dosyası yukledım suan ama, foruma erısemıyorum su anda

Sıfırdan kurulum o şekilde olmaz. Yeni bir dizine XenForo kurmalı daha sonra veritabanınızı import ettirmelisiniz. Yani eğer bu konuda yeteri bilgi ve beceriniz yok ise bir bir anlatmak size yarar sağlamayacaktır.

Şöyle ifade edeyim, belki ben yanlış aktarıyorumdur konuyu forumu yedek aldıktan sonra tamami ile sildim ve aynı veritabanı ismi ile yeniden kurdum. yedek alınan dosyalar resımdekı dosyalar

Dear Guests, welcome! Please, Giriş Yap or Kayıt Ol to view hide content!

bu yedeklerı gerı nasıl yuklerım

Bilgilerinizi destek talebi üzerinden gönderin bir bakalım. Bu şekilde anlaşamayacağız sanırım.

Quick Jump
2,620Konular
12,449Mesajlar
1,428Kullanıcılar
Geri