Çözüldü Uyarılar Sadece Anasayfada Göstermek

Çözüldü Uyarılar Sadece Anasayfada Göstermek

TheHypnosiss

Banned
Uyarılarım her sayfada gözükmekte sadece forumlar kısmında gözükmesini istiyorum nasıl bir kısıtlama yapmam lazım yardımcı olurmusunuz

Bilgi Kaynak Erişimi
https://xentr.net/
Çözüm
Konuyu sanırım ben yanlış anladım. Notice alanında Page criteria tabının altında Content template is alanı var orayı etkinleştirip şablon adını yazar mısınız. Bu durumda üstteki kodlara gerek yok.

Ben belli bir şablon üzerinden yapıyorsunuz diye verdim o kodları.

Dear Guests, welcome! Please, Giriş Yap or Kayıt Ol to view hide content!
Bunu nerede hangi şablonda yapıyorsunuz. Verilen kod sadece ana sayfada göstermek içindir. Siz bir şekilde yanlış yapıyor olabilirsiniz. Birde şu şekilde deneyin. Ama ilk verdiğim kod çalışıyor olması gerekir.
Kod:

Bunu nerede hangi şablonda yapıyorsunuz. Verilen kod sadece ana sayfada göstermek içindir. Siz bir şekilde yanlış yapıyor olabilirsiniz. Birde şu şekilde deneyin. Ama ilk verdiğim kod çalışıyor olması gerekir.
Kod:

Evet Adminim Benim Yaptığımda Tamamen Kaybolmuş Uyarı Yöneticisi>> MesajHTML kullanabilirsiniz BU KISMA yapıştırdım buraya uyarı kodlarınızı yazınıza'da kodları yazdım fakat olmadı

Konuyu sanırım ben yanlış anladım. Notice alanında Page criteria tabının altında Content template is alanı var orayı etkinleştirip şablon adını yazar mısınız. Bu durumda üstteki kodlara gerek yok.

Çözüm

oldu adminim çok teşekkür ediyorum

Quick Jump
2,620Konular
12,449Mesajlar
1,428Kullanıcılar
Geri