Yardım Ücretli Üyelik Sistemi Yaptırmak İstiyorum.

Yardım Ücretli Üyelik Sistemi Yaptırmak İstiyorum.

MehmetOZCAN

Member
Arkadaslar ornek olarak wmaracındakı gibi tamamen otomasyon calısacak suradakı forumum ıcın ucretlı uyelık sıstemı yaptırmak ıstıyorum. Üye odeme ıslemı sonrasında aldıgı uyelık paketı hesabına tanımlanacak sekılde.

Xenforo alt yapısında bu sıstem var ama odeme yollarında TR alt yapısı yok.

Bu konuda uzman bir arkadas arıyorum.

Çözüm
Bunun için hali hazırda belli eklentiler olduğunu biliyorum. Sorun bu eklentilerin oluşturulmasında değil o kısmı en kolay tarafıdır. Sorun bu gibi sistemler için XenForo da ödeme alma kısmındadır. Bunun için belirli ödeme sistemlerini kullanabilirsiniz. Biz kendi sistemimiz için shopier ödeme sistemini geliştirerek entegre edip kullanıyoruz. Tüm eklentiler ile sorunsuz otomatik olarak çalışmaktadır. Ne var ki bu eklenti üzerinden ticaret yapmaya kalkanlar yüzünden şu aşamada satışını yapmıyoruz.
Bunun için hali hazırda belli eklentiler olduğunu biliyorum. Sorun bu eklentilerin oluşturulmasında değil o kısmı en kolay tarafıdır. Sorun bu gibi sistemler için XenForo da ödeme alma kısmındadır. Bunun için belirli ödeme sistemlerini kullanabilirsiniz. Biz kendi sistemimiz için shopier ödeme sistemini geliştirerek entegre edip kullanıyoruz. Tüm eklentiler ile sorunsuz otomatik olarak çalışmaktadır. Ne var ki bu eklenti üzerinden ticaret yapmaya kalkanlar yüzünden şu aşamada satışını yapmıyoruz.

Çözüm
Ben epin ile ücretli üyelik satın alma eklentisini kurdum siteye. Epinleride farklı bir pazaryeri sitesinden atıyorum. Oradan istediği ödeme yöntemiyle anında teslimat olarak ürünü satın alıp, benim sitemde aldıkları epin ile ücretli üyeliği yine anında aktif ediyorlar. Bu şekilde çözüme ulaştırabilirsiniz sizde.

Ben epin ile ücretli üyelik satın alma eklentisini kurdum siteye. Epinleride farklı bir pazaryeri sitesinden atıyorum. Oradan istediği ödeme yöntemiyle anında teslimat olarak ürünü satın alıp, benim sitemde aldıkları epin ile ücretli üyeliği yine anında aktif ediyorlar. Bu şekilde çözüme ulaştırabilirsiniz sizde.

hocam bana demo lınk atabılırmısnız ozelden yada buradan hem sızın sıstemınız hemde bahsettıngız yazılım.

TAbi buradan yazayım başka işine yarayacak olanlarda faydalansın
Üstteki eklentiyi kullanıyorum ama ben kullanmaya başladıktan sonra daha gelişmişleri çıktı farklı kişilerin yaptığı yanlış bilmiyorsam 3 eklenti daha var. Epinleri de https://www.oyunalisveris.com üzerinden satıyorum.
Sistemin çalışan demosuna BURADAN FORUMA GİDİP bakabilirsiniz

bu otomasyon bir sıstem değil aktarmalı bir sistem gibi gorunuyor. odeme sonrası ılgılı uyenın hesabına gereklı yetkıler tanımlacak sekılde bir entegrasyon gereklı. konu gunceldır.

bu otomasyon bir sıstem değil aktarmalı bir sistem gibi gorunuyor. odeme sonrası ılgılı uyenın hesabına gereklı yetkıler tanımlacak sekılde bir entegrasyon gereklı. konu gunceldır.

Sistem şöyle işliyor
20 tane random epin oluşturuyorsunuz.
Bu kodları oyunalisveris.com a ekliyorsunuz.
Müşteri satın aldığı an o kodlardan bir tanesi otomatik olarak teslim ediliyor kendisine ( 7/24 )
Müşteri o kodu alıp sizin sitenizde ilgili kutucuğa girince üyeliği aktif oluyor, tüm yetkiler vs aktif oluyor o an.
Sizin herhangi bir onay vb işlem yapmanıza gerek yok sistem tamamen otomatik işliyor. Tek yapmanız gereken stok bittikçe yeni epin yüklemek.
Biz en azından uzun süredir böyle kullanıyoruz üyeler satın alıp aktif ediyor otomatik olarak. Herhangi bir yazılımcıya, entegrasyona gerek olmadan otomatik şekilde yürüyor işlemler.

Sizin dediğiniz de ödemeyi direkt kendi siteniz üzerinden yapmak, onun için tabi yazılımcı gerekiyor :) Benimki kullanmak isteyenler için öneri.

Dear Guests, welcome! Please, Giriş Yap or Kayıt Ol to view hide content!

Quick Jump
2,626Konular
12,459Mesajlar
1,432Kullanıcılar
waz000000Son Üye
Geri