Welcome to XENTR - Think Different and Make it...

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Yardım toplu mail sonrası [E_WARNING] fwrite(): SSL: Broken pipe hatası

XenTR

XenTR Yönetici
Admin
XenTR Mod
Lisanslı Üye
Müşteri
SMS Confirmed
XenTR Üyesi
Web Sitesi
xentr.net
Kullanmış olduğunuz mail sunucusunda belirlenen sınırın aşıldığı görülmektedir. Toplu mail gönderilerinde bu sorunu yaşama olasılığınız bulunabilir. Ücretsiz mail sunucuları ne yazık ki toplu mail gönderilerinde spam olarak algılamaktadır. Ücretli mail tercih edebilirsiniz.

robotikforum

Yasaklı
Yasaklı
XenTR Üyesi
Kullanmış olduğunuz mail sunucusunda belirlenen sınırın aşıldığı görülmektedir. Toplu mail gönderilerinde bu sorunu yaşama olasılığınız bulunabilir. Ücretsiz mail sunucuları ne yazık ki toplu mail gönderilerinde spam olarak algılamaktadır. Ücretli mail tercih edebilirsiniz.
Gmail kullanıyorum?

Kunteper

··Thinks Different··
Admin
Lisanslı Üye
Müşteri
SMS Confirmed
XenTR Üyesi
Kardeşim sen var ken bana düşmez..
Herkes bildiği düdüğü üflesin demişler :)
Peki o zaman seni XenTR'ye havale ediyorum ;)

Ovunc Dinc abim nedir bu hatanın sebebi acaba?

Sorunun kaynağı için detaylı hata raporu çözüm için daha kesinleştirici olacaktır, en basitinden "max_execution_time" değerinin düşük olmasından ya da dakikada gönderilecek mail adeti sınırlamasından bile olabilir.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8