Premium Thread Info Blocks - Konu Bilgi Blokları [Paid]

Premium Thread Info Blocks - Konu Bilgi Blokları [Paid]
25
7K
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

MySimS3k®

Mehmet Yılmaz Şimşek
Banned
MySimS3k® Kullanıcımız yeni bir kaynak oluşturdu:

Thread Info Blocks - Konu Bilgi Blokları - Eklenti görüntülenmekte olan konuya ilişkin kullanıcılara detaylı istatistik bilgilerini aktarır.

Thread Info Blocks - Konu Bilgi Blokları

Konu bilgi blokları eklentisi görüntülenmekte olan konuya ilişkin kullanıcılara detaylı istatistik bilgilerini aktarır.
Eklenti tamamen responsive yapıdadır tüm cihazlarla uyumlu çalışır. Google için en önemli konulardan biri olan Heading Tags (Başlık Etiketleri) ana başlıktan alt başlığa doğru bir sıralamayı ifade eder.
Seo açısından tavsiye edilen konu başlıkları "H1" olarak düzenlenmiştir.

Ek Bilgi: Heading Tags Kullanımında Nelere Dikkat...

Bu kaynak hakkında daha fazla bilgi ...

En Çok Tepki Alan 5 Mesaj

Eklentileri deaktif edecek durumda değil forum. Dediğim gibi bazı üye gruplarının açtığı başlıklarda çıkmıyor.

Edit: Biraz uğraştım sorunun ne olduğu ile alakalı olarak. Kullanıcı grupları ile alakalı değil. O kısımda sorun yok. Bazı forumlarda çıkmıyor buna kesin emin oldum.

Sorun eklenti kaynaklı değildir.
MySimS3k® konu bende ilgilenip çözeceğim merak etmeyin.
Ellerinize sağlık çok güzel bir çalışma oldu.

Eline sağlık gerçekten güzel bir iş çıkarmışsın efendim

@XenMake katkıları olmasaydı bu kadar iyi olamazdı tabi senin de katkıların azımsanacak miktarda değil ne kadar teşekkür etsem azdır
Ne demek biz hiç bir şey yapmadık. Önemli olan bu tür işlerde fikirdir. O fikir de sana ait MySimS3k®. Az da olsa yardımımız dokunmuş ise ne mutlu bize. ;)

Çok güzel olmuş bu. Aldım kurdum foruma. Sanırım Türkçe'ye çevirmemiz gerekecek :)

Türkçesinin içinden çıkamıyorum :) google translate gibi oldu oturtamadım ingilizceden olduğu için yerleri. hazır kelimeler varsa onları paylaşırsanız alanları değiştireyim .
Hocam sizin için de uygunsa Türkçe dil paketini bayram sonu yayınlarım bayram vesilesiyle şu aralar vakit bulamıyorum

It is a great addon,
Can we add the number of searching bot which sees or visit this thread?
Regards,

Selamlar. Eklenti bazı konularda çalışıyor bazılarında çalışmıyor dün farkettim. Sebebi ne olabilir MySimS3k® ?

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Quick Jump
2,620Konular
12,449Mesajlar
1,428Kullanıcılar
Geri